Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ile Sühan evleniyor mu

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ile Sühan evleniyor mu

Cesur ve Güzel dizisinin 10. bölümü bu gece Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin bu geceki bölümünde heyecan yine doruktaydı. Ölümden dönen Cesur ve Sühan, izleyicilere hem romantik hemde aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Kaza sonrası sabotajı babasının yaptırdığını anlayan Sühan, yıkıldı. Araçsız kaldıkları için yakınlarda bir otele yerleşen dizinin yıldızları, beraber romantik dakikalar yaşadılar.

Tahsin Korludağ, Sühan’ın sabotajı kendisinin yaptırdığını öğrendiğini anladı. Artık kızının gözüne tekrar girebilmek için Cesur’a karşı yeni bir oyun kurdu. Ancak bu sefer oyununun baş aktörü kızı Sühan’dı. Tahsin Korludağ, ilk olarak Cesur ile yemek yiyen kızını kaçırdı. Daha sonra Cesur’un yardımcısı Rıfat’ı gözaltına aldırdı. Ardından Sühan’ı Rıfat’ın tamirhanesine saklayarak Cesur kaçırmış süsü verdiler. Artık Sühan’ı Cesur’un kaçırdığını göstermek için tek bir adım kalmıştı o da Cesur’un tamirhaneye gelmesini beklemekti. Ancak Cesur tüm oyunu bozan bir hamle yaptı. Tamirhanenin arkasındaki gizli bölmeden giren Cesur, Sühan’ı kurtardı. Cesur, daha sonra Tahsin Korludağ’ın gerçek yüzünü ve bu kaçırma oyununun onun kurduğunu göstermek için tamirhanenin gizli bölmesinden Sühan’a olanları izletti.

Sühan, kendisini kaçıranların babası, emniyet müdürü ve eski nişanlısı Bülent’in olduğunu görünce yıkıldı. Sühan, bu yaşananların ardından Cesur’a evlenme teklif etti. Cesur, Sühan’ın teklifinin ardından, “Babanı benimle cezanlandırmak istiyorsun. Ama ben seninle olmayı istiyorum” dedi. Tabi ki gerçek cevabını vermeden dizinin bu haftaki bölümü sona erdi. Artık herkes Cesur’un bu teklife ne cevap vereceği merak ediliyor.

İşte Sühan’ın evlenme teklif ettiği o sahne:

Cesur’un ilginç terapisi

 

 

Cesur ve Sühan evleniyor ama Rıza’dan büyük tuzak – 1 Haziran Perşembe

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ