Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 11. bölüm 2. fragman: Cesur ve Sühan evlendi

Cesur ve Güzel dizisinin 11. bölümünde Sühan ve Cesur dünya evine adım atıyor. Cesur ve Güzel dizisinin 11. bölümü için 2. fragman yayınlandı. İşte Cesur ve Sühan’ın evliliğinden ilk görüntüler…

Cesur ve Güzel 11. bölüm 2. fragman: Cesur ve Sühan evlendi

Cesur ve Güzel dizisinin 111. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel 26 Ekim Perşembe akşamı 11. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Cesur ve Sühan dünya evine giriyorlar.

Geçtiğimiz bölümde Tahsin Korludağ, Cesur’u Sühan’ın gözünde küçük düşürmek için büyük bir oyun oynamıştı ancak kaybeden kendisi olmuştu. Kendi kızını kaçırtan Tahsin Korludağ, bu olayı “Cesur yaptı” izlenimi vermek istemişti ama planı tutmadı. Cesur hem Sühan‘ı kurtardıhem de Tahsin Korludağ’ın gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Babasının gerçek yüzünü gören Sühan, Cesur’a evlenme teklif etti. Cesur’da bu teklifi kabul etti ve ikili bu hafta yayınlanacak bölümde dünya evine ilk adımı atacaklar.

Nikah yapan ikili Cesur’un Korludağ’daki çiftliğine gelirler. Cesur’un annesi ve çiftliktekiler Sühan’ın çiftliğe gelin olarak gelmesinden çok mutludurlar. Ancak  Tahsin Korludağ cephesinde durum çok farklıdır. Sühan’ın Cesur ile evlendiği haberini alan Tahsin Korludağ, hastanelik olur. Nefes darlığı olan Tahsin Korludağ, hastanede zor nlar yaşarken eşi Adalet hanımda fenalaşıyor.

İşte Cesur ve Güzel dizisinin 11. bölümü için yayınlanan 2. fragman:

 

Cesur ve Sühan evleniyor ama Rıza’dan büyük tuzak – 1 Haziran Perşembe

 

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ile Sühan evleniyor mu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ