Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 10. bölümde izleyicileri romantik anlar bekliyor

Cesur ve Güzel dizisinin 10. bölümü için 3. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni fragmanı Cesur ve Sühan arasındaki romantik dakikaların ipucunu veriyor.

Cesur ve Güzel 10. bölümde izleyicileri romantik anlar bekliyor

Cesur ve Güzel dizisinin 10. bölümü için fragmanlar peş peşe geliyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak 10. bölümünde izleyicileri hem heyecanlı hem de romantik dakikalar bekliyor. 10. bölüm için yayınlanan 2. tanıtım fragmanında Sühan, kaçırılıyordu. Cesur ve Sühan’ın kaza yapması ise Korludağ’da şok etkisi yaratıyor. Tahsin Korludağ, Cesur’un aracını sabote ettirirken kızı Sühan’ın o araca bineceğini hesap edemiyor. İkilinin bindiği araç Korludağ’ın dışında bir yolda takla atıyordu. Herkes bu kazanın heyecanını yaşarken, Sühan’ın kaçırılması heyecanı daha da artırdı. Bugün dizi için yayınlanan yeni fragmanda ise Cesur ve Sühan arasındaki romantik dakikalar gösteriliyor. Üç fragmanı da bir araya getirince, 10. bölümde izleyicileri heyecanlı ve romantik anların beklediğini söyleyebiliriz.

Ancak ikili önce kaza mı yapacak yoksa önce Sühan mı kaçırılacak? Bakalaım üç fragmandaki olayların sıralaması nasıl olacak. Dizinin 10. bölümü için yayınlanan üç fragmanı da aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 10. bölümde Sühan’ı kim kaçırıyor

 

Cesur ve Güzel 10 bölümde Korludağ’da kaza şoku yaşanıyor

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ