Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 10 bölümde Korludağ’da kaza şoku yaşanıyor

Cesur ve Güzel dizisinin 10 bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Cesur ve Sühan’ın yaptığı kaza Korludağ’da şok etkisi yaratır.

Cesur ve Güzel dizisinde heyecan dorukta. Dizinin 9. bölümü bu akşam Star TV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Cesur’un mahkemesinin geçtiği bu geceki bölümde heyecan yine doruktaydı. Bu gece yayınlanan bölümün sonu Cesur ve Sühan’ın kazası ile son buldu. Dizinin izleyicileri Sühan ve Cesur’a ne olacağını merak ediyor. Bu sorular önümüzdeki hafta yayınlanacak 10. bölümde cevap bulacak. Dizinin yapımcısı Ay Yapım, Cesur ve Güzel’in 10. bölümü için 1. tanıtım fragmanını yayınladı. Önümüzdeki bölümde Korludağ’a şok kazanın ateşi düşüyor. Korludağ’da en büyük şoku Tahsin Korludağ yaşayacak. Kızı Sühan’ın, kendisinin sabote ettirdiği Cesur’un aracına bindiğini öğrenen Tahsin Korludağ, büyük pişmanlık ve acı yaşamaktadır. Tüm imkanlarını seferber eden Tahsin Korludağ, kazayı öğrenince yıkılıyor. Cesur’un annesi ise eşi gibi oğlu Cesur’unda öldürüldüğünü düşünüyor.

CESUR VE GÜZEL 10. BÖLÜM 1 TANITIM FRAGMANI

CESUR VE GÜZEL 9. BÖLÜM ÖZETİ

Cesur, evrakların sahte olduğunun ortaya çıkmasıyla mahkeme de aklanıyor ve berat ediyor. Sühan, babası ve kahya Salih arasındaki gizli konuşmalara şahit oluyor. Sühan artık babasının geçmişinde pis işlere bulaştığından emindir. Tahsin Korludağ’ın oğlu Korhan ve eşi Cahide cephesinde ise işler iyice karıştı. Cahide hamile olmadığının öğrenilmemesi için Korhan’a karşı taşıyıcı anne Hülya’yı kullanır. Cahide, Hülya’dan eşine yakınlaşmasını istedi. Korhan ile Hülya’yı birlikte basan Cahide, eşinden biraz uzaklaşmak için boşanma kartını oynadı.

Tahsin Korludağ, Cesur’dan kurtulmak için Cesur’un aracını sabote ettirdi. Kayha Salih, Cesur’un aracının frenlerini sabote etti. Cesur, aracına bindi ancak yalnız değildi yanında Sühan’da vardı. İkili yoldan çıkarak kaza yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ