Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 10. bölümde Sühan’ı kim kaçırıyor

Star Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Cesur ve Güzel‘in 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan her yeni bölümüyle heyecan ve gerilimin dozunu daha da yükselten dizinin 10. bölümünde de aksiyon hız kesmiyor. Cesur ve Güzel‘in yeni bölümünde Sühan kimliği bilinmeyen kişilerce kaçırılıyor. Ancak herkes Tahsin Korludağ‘ın da etkisiyle bu olaydan Cesur‘u sorumlu tutuyor. Cesur ise bir yandan kendisini yakalamaya çalışan polislerden köşe bucak kaçarken bir yandan da Sühan’ın izini bulmaya çalışıyor. İşte Cesur ve Güzel 10. bölüm 2. fragmanı:

 

 

Cesur ve Güzel 10. bölüm 1. fragmanı izlemek için lütfen tıklayınız..

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Cesur, büyük bir kumpasın içinde!

Cesur’un duygularını Sühan’a açması onun kalbindeki buzların erimesine neden olur. Aynı anda Cesur’un tutuklanması, Tahsin Korludağ’ın da artık ona karşı savaş açtığı anlamına gelir. Sühan’ın şahit olduğu yüzleşme bu düşmanlığın boyutlarını acıyla anlamasına neden olacaktır.

Cesur’un gerçek kimliğini öğrenmek Korhan’ın geçmişe gömdüğü anıların tekrar gün yüzüne çıkmasına neden olur. Dengesi alt üst olan Korhan, Hülya için çok kolay bir hedef haline gelir.

Cesur,babasının öldüğü geceyle ilgili çok önemli bir ipucunu, hiç tahmin etmediği bir kişi sayesinde elde eder. Aklı şüphelerle doluyken kendisine kurulan tuzağı fark etmez.

Cesur, Sühan’ı bir günlüğüne Korludağ’dan uzaklaştırmak ister. Sadece 24 saat her şeyi, kim olduklarını unutmak beraberlikleri için önemli bir adım olacaktır. Ancak Sühan, Cesur’a yakın olmakla, babasının Cesur’a kurduğu tuzağın içine de düşmüş olduğunun farkında değildir.

Cesur ve Güzel 10. bölümde izleyicileri romantik anlar bekliyor

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ