Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel dizisinin 19. Bölüm fragmanı – 23 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinde Adalet hanım, Cesur’un babası Hasan Karahasanoğlu’nu öldürdüğünü itiraf etti. Babasının katilinin Adalet hanım olduğunu öğrenen Cesur ne yapacak? Sühan, Cesur’dan boşanma fikrinden vazgeçecek mi? İşte merak edilen bu sorular 19. Bölümde cevap bulacak.

Cesur ve Güzel dizisinin 19. Bölüm fragmanı – 23 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 18. bölümü bu gece Star TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Dizinin gecen haftaki bölümünün sonunda Cesur, can düşmanı Tahsin Korludağ’ı uçurum kenarından atıyordu. Bu geceki bölümde bu sahne ile başladı. Cesur, Tahsin Korludağ’a babasının öldürüldüğü o geceyi anlattırmaya çalışırken, birden bir el silah sesi duyuldu ve Tahsin Korludağ vuruldu. Olay yerine gelen Sühan, babasının vurulduğunu görünce, evlilik yüzüğünü attı. Sühan, evlilik yüzüğünü atmasının ardından Cesur’a boşanma davası da açtı. Cesur ise boşanma davasını kabul etmedi. Yarası çabuk iyileşen Tahsin Korludağ, ilk iş olarak kendisini kimin vurduğunu araştırmaya başladı. Ailesi ve çevresinde araştırma yaparken eşi Adelet’in hapisteki Rıza ile konuştuğunu ve onu görmeye gittiğini öğrendi. Tahsin Korludağ artık Adalet’ten şüphelenmektedir.

Adalet ise tekrar hapisteki Rıza ile konuşmaya gitti. Ancak Adalet, Tahsin Korludağ’ın onu takip ettirdiğinden haberi yoktur. Adalet, kendini Tahsin Korludağ’a ispat etmek için savcıya, Cesur’un babasını kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

Korhan, kardeşi Sühan’a Cesur’un babasının vurulduğu o geceyi anlattı. Bunun üzerinde Korhan, Sühan ve Cesur birlikte Tahsin Korludağ’ın konuşması için oyun oynadılar. Korhan, babasını hastaneden aldı ve Hasan Karahasanoğlu’nun vurulduğu fabrikaya götürdü. Korhan, babasını konuştururken Sühan ve Cesur’da  geldi. Tahsin Korludağ tam herşeyi analatacakken, savcı Cesur’u aradı ve Adalet hanımın herşeyi itiraf ettiğini söyledi.

Dizinin bu geceki bölümünde esas sürpriz ise Tahsin Korludağ’ı vuranın kendi adamı kahya Salih olduğu ortaya çıktı. Salih, hapisteki Rıza için çalışıyor.

Dizinin takipçileri, Adalet hanımın itirafı sonrası önümüzdeki hafta yayınlanacak 19. bölümde  yaşanacak gelişmeleri merak ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ