Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 20. Bölüm: Sühan hamile mi? 30 Mart Perşembe fragman

Cesur ve Güzel dizisinin 30 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 20. Bölümü için ilk fragman yayınlandı. Cesur’dan boşanan Sühan hamile mi? Cesur ile Sühan boşandı mı? Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel 20. Bölüm: Sühan hamile mi? 30 Mart Perşembe fragman

Star TV’nin beğeniyle takip edilen dizisi Cesur ve Güzel dizisinin merakla beklenen 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin kahramanları Cesur ve Sühan, geçtiğimiz bölümde boşanmak için mahkemedeydiler. Cesur’da mahkemede boşanmayı kabul etti.  Dizinin son bölümünde dava sonuçlanmamıştı ve hakimin vereceği karar merak ediliyordu. Cesur ve Sühan boşanıyorlar. Cesur babasının ve annesinin intikamını seçerken, Sühan’da babasının suçsuzluğunu tercih etti. Sühan, Cesur’dan boşanarak babasına verdiği sözüde tutmuş oldu. Ancak Cesur ve Sühan boşansada ikiliyi yeniden bir araya getirecek yeni bir olay gelişebilir. Sühan, Cesur’dan hamile olabilir. Fragmanda Sühan’ın kötüleşmesi, karnını okşaması Sühan’ın hamile olabileceğine işaret ediyor. İkili tam boşanmışken ve saflarını yeniden belirlemişken Sühan’ın hamile olması dizide heyecanı artıracaktır.
İşte Cesur ve Güzel dizisinin 30 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 20. Bölümü için ilk fragmanı

19. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Cesur ve Güzel dizisinin son bölümü yine aşk ve aksiyon doluydu.  Rıza hapisten çıktı ve soluğu Cesur’un yanında aldı. Cesur’un güvenini kazanmak için kendini , kendi adamına vurdurttu. Cesur’un güvenini kazanan Rıza, oyununu kurmaya başladı. Önce dilenci adamını Cesur’a yakalattı. Dilenci savcılıktaki sorgusunda, Tahsin Korludağ’ın adını verdi. Oklar yine Tahsin Korludağ’a döndü. Sühan ise babasına verdiği sözü tuttmak için harekete geçti ve Cesur’a boşanma davası açtı. İkili mahkemede boşanmak istediklerini hakime söyledi.

 

Cesur ve Güzel 6 Nisan Perşembe: Sühan bebeğini aldırıyor mu 21.Bölüm Fragman

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ