Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 20. Bölüm fragmanı: Tahsin Korludağ’dan büyük itiraf

Cesur ve Güzel dizisinin 30 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 20. Bölümü için ikinci fragman yayınlandı. Tahsin Korludağ, Cesur’un babasının öldürüldüğü geceyi anlatıyor. İşte Cesur ve Güzel’in yeni fragmanı.

Cesur ve Güzel 20. Bölüm fragmanı: Tahsin Korludağ’dan büyük itiraf

Star TV’nin beğeniyle takip edilen dizisi Cesur ve Güzel dizisinin merakla beklenen 20. bölümü için yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde kartlar yeniden dağıtılıyor. Cesur ve Sühan boşanıyor. Cesur babasının ve annesinin intikamını seçerken, Sühan’da babasının suçsuzluğunu tercih etti. Sühan, Cesur’dan boşanarak babasına verdiği sözü de tutmuş oldu. Ancak Cesur ve Sühan boşansa da ikiliyi yeniden bir araya getirecek yeni bir olay gelişebilir. Sühan, Cesur’dan hamile olabilir.

 

Korhan, babası Tahsin Korludağ’a Cesur’un babasının öldürüldüğü o gecenin hesabını soruyor. Tahsin Korludağ, Korhan’ın ısrarı sonrası o gece Adalet hanımı korumak için neler yaptıklarını anlatıyor.

 

Sühan, kardeşi Korhan’ı Cahide’nin yalanlarından korumak için harekete geçiyor. Yengesi Cahide’ye tokat atarak, artık Korhan ile görüştürmeyeceğini söylüyor.

 

Cesur ve Güzel 6 Nisan Perşembe: Sühan bebeğini aldırıyor mu 21.Bölüm Fragman

 

Rıza , Tahsin Korludağ’ın kahyası Salih’ten geçmişin hesabını soruyor. İkili arasındaki tartışma sonrası Salih, Rıza’ya yardım etmeyi bırakacak mı?

 

Şirin, evde Rıza’nın bavulunda Sühan’ın fotoğraflarını yakalıyor. Ancak Rıza’da Şirin’i bavulunu karıştırırken yakalıyor. Rıza, Şirin’i görünce ne yapacak?

 

İşte Cesur ve Güzel dizisinin 30 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 20. Bölümü için yayınlanan ikinci fragman.

 

 

19. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Cesur ve Güzel dizisinin son bölümü yine aşk ve aksiyon doluydu.  Rıza hapisten çıktı ve soluğu Cesur’un yanında aldı. Cesur’un güvenini kazanmak için kendini , kendi adamına vurdurttu. Cesur’un güvenini kazanan Rıza, oyununu kurmaya başladı. Önce dilenci adamını Cesur’a yakalattı. Dilenci savcılıktaki sorgusunda, Tahsin Korludağ’ın adını verdi. Oklar yine Tahsin Korludağ’a döndü. Sühan ise babasına verdiği sözü tuttmak için harekete geçti ve Cesur’a boşanma davası açtı. İkili mahkemede boşanmak istediklerini hakime söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ