Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 19. Bölüm fragmanı: Rıza hapisten çıkıyor – 23 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 19. bölümü için beklenen fragman yayınlandı. Rıza hapisten çıkıyor. Suçunu itiraf ederek Tahsin Korludağ’ı kurtaran Adalet hanım, hapisten çıkabilecek mi? İşte Cesur ve Güzel dizisinin 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 19. Bölüm fragmanı.

Cesur ve Güzel 19. Bölüm fragmanı: Rıza hapisten çıkıyor – 23 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 19. Bölümü için merakla beklenen fragman yayınlandı. Star TV’de izleyicilerle buluşan dizide bu haftaki bölümde de heyecan katlanarak artacak. Yıllardır hapiste yatan Tahsin Korludağ’ın can düşmanı Rıza hapisten çıkıyor. Cesur’un annesini kaçırarak kurduğu tuzakta kullanan ve öldüren Rıza, hapisten çıkar çıkmaz soluğu Cesur’un yanında alıyor. Rıza’nın ne kadar derin bir karakter olduğu geçtiğimiz bölümün sonunda ortaya çıkmıştı. Tahsin Korludağ’ın kahyası ve sağ kolu olan Salih’te dışarıda birçok bağlantısı olan Rıza’nın adamlarından birisi olduğu ortaya çıktı. Tahsin Korludağ’ı da Rıza’nın vurduğu böylece izleyiciler tarafından öğrenilmişti. Salih’in Rıza’nın adamı olduğu bu bölümde ortaya çıkacak mı? Yoksa Salih, yine ilk fırsatta Tahsin Korludağ’ı öldürmeye çalışacak mı?
Sühan, Rıza’nın evlerine gelmesinden rahatsız oluyor. Cesur, Rıza’nın annesinin katili olduğunu ve gerçek yüzünü öğrenebilecek mi?
Yeni bölümde diğer bir gelişme ise Tahsin Korludağ’ı korumak için Cesur’un babasının kendisinin vurduğunu itiraf eden Adalet hanım yargılanıyor. Hakim karşısına çıkan Adalet hanım, hapis yatacak mı?
işte merakla beklenen Cesur ve Güzel 19. bölüm fragmanı

18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cesur, Tahsin Korludağ’a uçurumun kenarında babasının öldürüldüğü o geceyi anlattırmaya çalışırken, birden bir el silah sesi duyuldu ve Tahsin Korludağ vuruldu. Olay yerine gelen Sühan, babasının vurulduğunu görünce, evlilik yüzüğünü attı. Sühan, evlilik yüzüğünü atmasının ardından Cesur’a boşanma davası da açtı. Cesur ise boşanma davasını kabul etmedi. Yarası çabuk iyileşen Tahsin Korludağ, ilk iş olarak kendisini kimin vurduğunu araştırmaya başladı. Ailesi ve çevresinde araştırma yaparken eşi Adelet’in hapisteki Rıza ile konuştuğunu ve onu görmeye gittiğini öğrendi. Tahsin Korludağ artık Adalet’ten şüphelenmektedir.

Adalet ise tekrar hapisteki Rıza ile konuşmaya gitti. Ancak Adalet, Tahsin Korludağ’ın onu takip ettirdiğinden haberi yoktur. Adalet, kendini Tahsin Korludağ’a ispat etmek için savcıya, Cesur’un babasını kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

Korhan, kardeşi Sühan’a Cesur’un babasının vurulduğu o geceyi anlattı. Bunun üzerinde Korhan, Sühan ve Cesur birlikte Tahsin Korludağ’ın konuşması için oyun oynadılar. Korhan, babasını hastaneden aldı ve Hasan Karahasanoğlu’nun vurulduğu fabrikaya götürdü. Korhan, babasını konuştururken Sühan ve Cesur’da  geldi. Tahsin Korludağ tam herşeyi analatacakken, savcı Cesur’u aradı ve Adalet hanımın herşeyi itiraf ettiğini söyledi.

Dizinin bu geceki bölümünde esas sürpriz ise Tahsin Korludağ’ı vuranın kendi adamı kahya Salih olduğu ortaya çıktı. Salih, hapisteki Rıza için çalışıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ