Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Cesur’un boşanma şartı ne? 23 Mart Perşembe fragman

Cesur ve Güzel dizisinin 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 19. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Cesur, Sühan’ın boşanma teklifini kabul edecek mi? İşte Cesur ve Güzel dizisinin 19. Bölüm 2. Fragmanı.

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Cesur’un boşanma şartı ne? 23 Mart Perşembe fragman

Cesur ve Güzel dizisinin bu haftaki 19. Bölümü için ikinci fragman yayınlandı. Geçen bölümde babasını uçurum kenarında yaralı bir şekilde yerde gören Sühan delirmişti. Babasının yaralanmasından sorunlu tuttuğu Cesur’a yüzüğü fırlatmış ve boşanmak için işlemlere başlamıştı. Cesur ise Sühan’ın boşanmak için gönderdiği dilekçeyi yırtmış, avukatı geri göndermişti. Yayınlanan yeni fragmanda Cesur, Sühan’ın boşanma teklifine karşı teklifte bulunuyor. Sühan ile tango yapan Cesur, “Madem baban ve sen, senden boşanmamı bu kadar çok istiyorsunuz; ben bunu bir düşünüceğim. Ama bazı şartlarım var” diyerek Sühan’ın boşanma teklifine yeşil ışık yaktı. Cesur’un boşanmak için şartı ne? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.
Cevap, 23 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 19. Bölümde. Ama öncesinde 19. Bölüm için yayınlanan ikinci fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

CESUR VE GÜZEL 19. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Cesur ve Güzel 19. Bölüm fragmanı: Rıza hapisten çıkıyor – 23 Mart Perşembe

 

18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cesur, Tahsin Korludağ’a uçurumun kenarında babasının öldürüldüğü o geceyi anlattırmaya çalışırken, birden bir el silah sesi duyuldu ve Tahsin Korludağ vuruldu. Olay yerine gelen Sühan, babasının vurulduğunu görünce, evlilik yüzüğünü attı. Sühan, evlilik yüzüğünü atmasının ardından Cesur’a boşanma davası da açtı. Cesur ise boşanma davasını kabul etmedi. Yarası çabuk iyileşen Tahsin Korludağ, ilk iş olarak kendisini kimin vurduğunu araştırmaya başladı. Ailesi ve çevresinde araştırma yaparken eşi Adelet’in hapisteki Rıza ile konuştuğunu ve onu görmeye gittiğini öğrendi. Tahsin Korludağ artık Adalet’ten şüphelenmektedir.

Adalet ise tekrar hapisteki Rıza ile konuşmaya gitti. Ancak Adalet, Tahsin Korludağ’ın onu takip ettirdiğinden haberi yoktur. Adalet, kendini Tahsin Korludağ’a ispat etmek için savcıya, Cesur’un babasını kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

Korhan, kardeşi Sühan’a Cesur’un babasının vurulduğu o geceyi anlattı. Bunun üzerinde Korhan, Sühan ve Cesur birlikte Tahsin Korludağ’ın konuşması için oyun oynadılar. Korhan, babasını hastaneden aldı ve Hasan Karahasanoğlu’nun vurulduğu fabrikaya götürdü. Korhan, babasını konuştururken Sühan ve Cesur’da  geldi. Tahsin Korludağ tam herşeyi analatacakken, savcı Cesur’u aradı ve Adalet hanımın herşeyi itiraf ettiğini söyledi.

Dizinin bu geceki bölümünde esas sürpriz ise Tahsin Korludağ’ı vuranın kendi adamı kahya Salih olduğu ortaya çıktı. Salih, hapisteki Rıza için çalışıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ