Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 18. bölüm fragmanı: Cesur, Tahsin Korludağ’ı öldürdü mü – 16 Mart

Cesur ve Güzel dizisinde heyecan dorukta. Cesur, annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu Tahsin Korludağ’ı öldürecek mi? İşte bu sorunun cevabı Cesur ve Güzel 18. bölüm fragmanında. Cesur ve Güzel 18. bölümü 16 Mart Perşembe gecesi Star TV’de…

Cesur ve Güzel 18. bölüm fragmanı: Cesur, Tahsin Korludağ’ı öldürdü mü – 16 Mart

Cesur ve Güzel dizisi bu gece yayınlanan 17. Bölüm ile izleyiciyle buluştu. Annesi gözleri önünde ölen Cesur’un ne yapacağı merak ediliyordu. Cesur, annesinin ölümünün ardından perişan haldeydi. Tahsin Korludağ ise olay yerinde göz altına alındı. Tüm bu yaşananların ardından Cesur, Sühan’a “Sen benim için annemin ve babamın katilinin kızısın” diyerek hastaneden kovdu. Cesur ve Sühan birlikteliği artık çok daha zordu. Babasının ardından annesini de kaybeden Cesur, bütün kinini, acısını Sühan’dan çıkarmaya başladı. Cesur, annesinin ölümünün ardından Korludağ bir süreliğine terk etti. Füsun hanımın ölümünden sorumlu tutulan Tahsin Korludağ ise hapiste yargılanmayı bekliyordu. Tahsin Korludağ cinayeti işlemediğini ısrar etse de masumiyetini kanıtlayamadığı için ikinci duruşma gününe kadar hapiste kalmak zorunda kaldı. Cesur, 45 günlük ayrılığın ardından tekrar Korludağ’a döndü. Cesur, Tahsin Korludağ’ın yargılandığı duruşmada, annesini Tahsin Korludağ’ın ittirdiğini görmediğini belirtti. Bunun üzerine Tahsin Korludağ, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Tahsin Korludağ, hapisten çıktı ve Geleneksel Korludağ Bahar Şenlikleri’ne katıldı. Herkes olaylar yatıştı ve dava sürecinde herşeyin açığa kavuşacağını beklerken, Cesur intikam için harekete geçti. Cesur, panayır yerinden Tahsin Korludağ’ı kaçırdı. Cesur, Tahsin Korludağ’ı babasının yıllar önce uçurumdan aşağıya atıldığı yere getirdi. Cesur için artık intikam zamanıydı. Tahsin Korludağ ne kadar da ”Ben yapmadım” diyerek yalvarsa da annesinin ölümüyle çılgına dönen Cesur’un ellerinden kurtulabilecek mi? Sühan, Korhan ve Savcı, Cesur’un Tahsin Korludağ’ı kaçırdığı haberini aldı. Peki Cesur, Tahsin Korludağ’ı uçurumdan aşağıya attı mı? Sühan ve yanındakiler Cesur’a engel olabilecekler mi? İşte bu sorular önümüzdeki hafta yayınlanacak 18. bölümde cevap bulacak. Cesur ve Güzel dizisinin takipçileri merakla 18. bölüm fragmanını bekliyor.

Dizinin 16 Mart gecesi yayınlanacak 18. bölüm fragmanı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ