Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 18. bölüm 2. fragman: Sühan yüzüğü atıyor

Cesur ve Güzel dizisinin 18. bölümünde Sühan ile Cesur ayrılığın eşiğinde. Sühan evlilik yüzüğünü atıyor. İşte Cesur ve Güzel dizisinin 18. bölümü için yayınlanan 2. fragman.

Cesur ve Güzel 18. bölüm 2. fragman: Sühan yüzüğü atıyor

Cesur ve Güzel dizisinin 18. bölümü için yeni fragman yayınlandı. Star TV’nin fenomen dizisinde Cesur, babasının intikamına yaklaşırken aşık olduğu Sühan’ı adım adım kaybediyor. Geçen bölümde annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu, can düşmanı Tahsin Korludağ’ı uçurumdan atmaya hazırlanıyordu. 17. bölüm bu sahne ile son bulmuştu. Dizinin 16 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 18. bölümü için iki tanıtım fragmanı yayınlandı. Cesur, yeni bölümde uçurumdan atmaya çalıştığı Tahsin Korludağ’ı kurtarmak zorunda kalıyor. Çünkü, tam o esnada Tahsin Korludağ başka biri tarafından keskin nişancı tüfeği ile vuruluyor. Cesur, yaralanan can düşmanını uçurumdan düşerken kurtarmak zorunda kalıyor. Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve evlilik yüzüğünü atar.

Yaralanan Tahsin Korludağ, bu sefer oğlu Korhan ile hesaplaşmak zorunda kalıyor. Korhan, babası Tahsin Korludağ’a Cesur’un babasının vurulduğu eski fabrikada geçmişin hesabını soruyor. Korhan babasına hesap sorarken Cesur ve Sühan’da oraya geliyor.

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragman

Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 1. Fragman

GEÇEN BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Cesur, annesinin ölümünün ardından perişan haldeydi. Tahsin Korludağ ise olay yerinde göz altına alındı. Tüm bu yaşananların ardından Cesur, Sühan’a “Sen benim için annemin ve babamın katilinin kızısın” diyerek hastaneden kovdu. Cesur ve Sühan birlikteliği artık çok daha zordu. Babasının ardından annesini de kaybeden Cesur, bütün kinini, acısını Sühan’dan çıkarmaya başladı. Cesur, annesinin ölümünün ardından Korludağ bir süreliğine terk etti. Füsun hanımın ölümünden sorumlu tutulan Tahsin Korludağ ise hapiste yargılanmayı bekliyordu. Tahsin Korludağ cinayeti işlemediğini ısrar etse de masumiyetini kanıtlayamadığı için ikinci duruşma gününe kadar hapiste kalmak zorunda kaldı. Cesur, 45 günlük ayrılığın ardından tekrar Korludağ’a döndü. Cesur, Tahsin Korludağ’ın yargılandığı duruşmada, annesini Tahsin Korludağ’ın ittirdiğini görmediğini belirtti. Bunun üzerine Tahsin Korludağ, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Tahsin Korludağ, hapisten çıktı ve Geleneksel Korludağ Bahar Şenlikleri’ne katıldı. Herkes olaylar yatıştı ve dava sürecinde herşeyin açığa kavuşacağını beklerken, Cesur intikam için harekete geçti. Cesur, panayır yerinden Tahsin Korludağ’ı kaçırdı. Cesur, Tahsin Korludağ’ı babasının yıllar önce uçurumdan aşağıya atıldığı yere getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ