Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı: Cesur’un annesi öldü mü? 9 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur, annesinin intikamını alacak mı? Cesur’un annesi Füsun hanım öldü mü? Tahsin Korludağ tutuklanacak mı? Cesur ve Güzel 17. Bölüm 9 mart Perşembe fragmanı.

Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı: Cesur’un annesi öldü mü? 9 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisi bu gece 16. Bölümü ile izleyicilerle buluştu. Star TV ekranlarında yayınlanan dizide heyecan doruktaydı. Tahsin Korludağ’ın başı bu sefer büyük belada. Çünkü hapisten kaçan Rıza’nın büyük tuzağına düştü. Adalet hanımı kurtarmak isteyen Tahsin Korludağ, Cesur’un annesi Füsun Hanımın 5. Kattan yere çakılmasına neden oldu. Cesur, annesinin gözlerinin önünde yere çakılması sonrası büyük şok yaşadı. Olaya yeni savcıda şahit oldu. Dizinin 16. Bölümü bu sahne ile son buldu.

Tahsin Korludağ için çember daralıyor. Savcı, bilgisayarının ve yazışmalarının takip edildiğini öğrendi. Savcı ve Cesur’un kurdukları tuzağa eski emniyet müdürü ve eski savcı düştü. Tahsin Korludağ, yaşanan bu iki olaydan kurtulabilecek mi?

Cesur’un annesi Füsun hanım yaşayacak mı? Cesur, annesi Füsun hanımın düşmesine neden olan Tahsin Korludağ’dan intikamını alacak mı? Tahsin Korludağ tutuklanacak mı? İşte dizinin takipçileri bu soruların cevaplarını bekliyor.

Bu soruların cevabı önümüzdeki hafta yayınlanacak 17. Bölümde cevap bulacak. İşte 17. Bölüm 1. fragmanı:

 

CESUR VE GÜZEL 17. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. fragmanı – Cesur intikam peşinde 9 Mart

 

 

Cesur’un annesi böyle düştü! Cesur ve Güzel

 

Cesur ve Güzel 16. Bölüm Özet:

Tahsin için çember daralıyor! Açığa çıkan gerçekler Cesur’u adım adım babasının katiline yaklaştırır. Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur. Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır. Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır. Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir. Tüm düşmanlıklara rağmen Sühan ve Cesur aşkı alevlenir. Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ’a olan nefretinden ayrı tutar. İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar. “O gün” herkes için çok sıradan başlar, sonrasında hiç kimsenin unutamayacağı, izi yıllarla daha derinleşen bir yaraya dönüşecektir…

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ