Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. fragmanı – Cesur intikam peşinde 9 Mart

Cesur ve Güzel dizisinin 17. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Annesinin trajik ölümü ile sarsılan Cesur, Tahsin Korludağ’dan intikam almanın peşinde. Cesur ve Güzel 9 Mart Perşembe 17. Bölüm 2. fragmanı.

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 2. fragmanı – Cesur intikam peşinde 9 Mart

Cesur ve Güzel dizisinin kahramanı Cesur için zor günler. Annesi Füsun hanımın gözünün önünde ölümü ile sarsılan Cesur’un 9 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak 17. bölümde neler yapacağı merak ediliyor. Dizinin 17. bölümü için ikinci tanıtım fragmanı geldi. Tahsin Korludağ’ın bilmeyerek de olsa Füsun hanımın ölümüne sebep olması Cesur’u çıldırtıyor. Tahsin Korludağ olay yerinde göz altına alınır. Ama Cesur bu acıyla alev alev yanmaktadır. Sühan da bu yangından nasibini alır. Cesur, Sühan’ı terk eder..

Cesur’un yokluğunda Sühan, yaşanan acı olayın gizemini çözmeye çabalar, bulunan her kanıt olayı daha da karmaşık hale getirmektedir.
Tahsin Korludağ masumiyetini ispatlayabilecek mi?
Tahsin Korludağ bu cinayeti işlemediğinde ısrar etse de masumiyetini kanıtlayamadığı için ikinci duruşma gününe kadar hapiste kalmak zorundadır..
Cinayet duruşması yaklaşırken haftalarca ortada görünmeyen Cesur, Korludağ’a geri döner. Eski soruları sorsa da artık bambaşka bir adamdır ve aradığı cevapları almaya bir adım daha yakındır.
Cesur ve Sühan karşı karşıya geldiklerinde Cesur vicdanı ve aşkı arasında yine zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

CESUR VE GÜZEL 17. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı: Cesur’un annesi öldü mü? 9 Mart Perşembe

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ