Akıllı Gündem

Centric Software Markalar için Dijital Dönüşüm Semineri gerçekleştirildi

Centric Software Türkiye’nin PLM4ALL Markalar için Dijital Dönüşüm seminerlerinin ilki 15 Kasım tarihinde İstanbul Ritz Carlton otelinde gerçekleştirildi. Etkinlikte aynı zamanda Centric Software Türkiye ofisinin açılış duyurusu da yapıldı.

Centric Software Markalar için Dijital Dönüşüm Semineri gerçekleştirildi

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren Ülke Müdürü Pınar Tekinşen “PLM onu kullanan için ürünle ilgili doğru bilgiye anında ulaşabilmeyi, hiçbir bilgiyi kaybetmeden, her detayı göz önünde tutarak çalışabilmeyi sağlar. Centric PLM’in amacı nereden bakıldığından bağımsız tek bir gerçeğin görülmesini sağlamaktır. Tasarımcı, tedarikçi, ürün planlamacı, bütçeci farklı açılardan aynı gerçeği görüyor. İşte biz buna PLM diyoruz.” diye açıkladı. Konuşmasına “beraber çalışarak firmaların verimliliğini artırabileceklerine, pazara daha hızlı ürün sunmayı kolaylaştırabileceklerine ve kar marjlarını artırarak firmaların daha yüksek cirolara erişmeye yardımcı olabileceklerine” değinerek devam etti.

300’e yakın müşterisi, sahip olduğu 700’ün üzerindeki markasını ve toplam 600 milyar dolar üzerindeki cirosunu Centric PLM ile yönetiyor. Son 5 yıldaki rekor büyümesiyle Centric Software, tüm müşterilerinin referans müşteri olduğunu belirtiyor ve “% 100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz ve her yaptığımız projede bize referans olmayı kabul eden müşteri yaratmak amacıyla varız” diyor.

Dünyanın lider markalarından uygulama örneklerinin gösterildiği etkinlikte, Mustang Jeans IT Direktörü Jürgen Schweigert de firmalarındaki Centric PLM uygulama deneyimlerini paylaştı. Mustang Jeans’teki PLM analizi, karar verme ve proje süreçlerini anlatan Schweigert, 15 haftada tamamlanan projeleriyle ilgili olarak Centric Proje Ekibi’nin proje uygulama hızına ve önemine değindi. PLM sayesinde elde ettikleri avantajlar ile başarılı PLM projeleri için önerilerini sundu.

Etkinlikte, Centric’in “Tek bir Gerçek” sloganıyla web ve mobil uygulamalarından örnekler ile görsel inovasyon platformu gibi en son yenilikler canlı olarak gösterildi.

Tekinşen, benzer etkinliklere devam ederek, moda ve perakendeye odaklanmış bir çözüm firması kimliğiyle bu sektördeki tüm yenilikleri, en iyi deneyimleri, öğrenilenleri paylaşmaya devam edeceklerini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ