Akıllı Gündem

Caner Erkin oğlunun velayetini Asena’dan almak için harekete geçiyor

Asena Atalay’ın nafaka için icraya başvurduğu Caner Erkin’den zehir zemberek açıklama. Ünlü futbolcu, Asena’nın nafaka hakkındaki iddiasını yalanlarken, oğlunu Asena’dan almak için hukuki süreci başlatacağını duyurdu.

Caner Erkin‘den eşi Asena Atalay hakkında çok sert bir açıklama geldi. Erkin, kendisi hakkında nafaka icra başvurusu yapan eski eşi Asena Atalay için açtı ağzını yumdu gözünü. Bugüne kadar sürekli sessiz kalmayı tercih eden ünlü futbolcu, Instagram’dan yaptığı paylaşımda, oğlunun giderlerini sonuna kadar karşıladığını, bundan sonra da karşılamaya devam edeceğini açıkladı. Asena Atalay‘ı akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye benzeten Caner Erkin, oğlunun kendisiyle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğini ve yasal haklarını kullanacağını belirtti.

İşte Caner Erkin’in Instagram hesabından paylaştığı o sert açıklama

Bugün basından Asena Atalay’ın hakkımda oğlum Çınar’ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim.
Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.
Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.
Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.

Asena Atalay’ın Caner Erkin’den çocuğu için istediği nafaka dudak uçuklattı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ