Akıllı Gündem

Çanakkale Ruhu için pedal çevirdiler

Çanakkale Ruhu için pedal çevirdiler

Çanakkale Ruhu için pedal çevirdiler

Türkiye’nin en büyük otomotiv şirketlerinden Avek Otomotiv, Çanakkale’de düzenlenen Türkiye’nin en büyük bisiklet buluşmasının sponsoru oldu.

Geçtiğimiz haftasonu Türkiye’nin en yüksek katılımlı bisiklet etkinliklerinden biri olan Çanakkale Bisiklet Turu düzenlendi. Çanakkale Ruhu’nun sporla buluştuğu bu etkinlikte, bisiklet sporuna gönül vermiş, yerli ve yabancı yaklaşık 5.000 kişi, şehrin zengin tarihi ve el değmemiş doğası ile buluşma fırsatı yakaladı.

İstanbul Tekstilkent, Ümraniye ve Çanakkale olarak üç lokasyonda, Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD yetkili satıcısı ve servisi olarak faaliyet gösteren Avek Otomotiv bu önemli organizasyonun sponsorlarından biri oldu.

23-25 Mart 2018 tarihinde düzenlenen etkinlik, Çanakkale Merkez’den start aldı. Etkinliğin bitiş noktası ise, 102 yıl önce dünya tarihini değiştiren zaferlerin kazanıldığı Gelibolu Yarımadası Namazgah Tabyası idi.

Gerek Fuar alanında gerekse etkinlik alanında, katılımcıların yanında olan Avek Otomotiv, fuar alanında Skoda marka araçlarını ve bisikletlerini sergileyerek, katılımcıların ürünleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağladı.

2005 yılında İstanbul Tekstilkent’te faaliyetine başlayan Avek Otomotiv, geçtiğimiz yıl 19.500 araç satışı gerçekleştirirken, 80.000’in üzerinde servis müşterisine hizmet vererek Türkiye’nin sektöründe önde gelen şirketlerinden olduğunu gösterdi. Ayrıca Çanakkale’de bulunan bayisiyle Avek Otomotiv, Skoda markasının 2017 yılının ‘Best Dealer’ ödülüne layık görüldü.

Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin YAZICI, gerek Skoda markasının tarihi ile bağlantılı oluşu gerekse de 5.000 kişilik yüksek katılımı dolayısıyla Çanakkale Bisiklet Turuna katkı sağlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirerek gelecekte de tarihe, kültüre, turizme ve insana değer verilen organizasyonlarda yer alacaklarını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ