Akıllı Gündem

‘Can Feda’ya 25 milyon lira!

Burak Özçivit ile Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı ‘Can Feda’ filmi için 25 milyon harcandığı ortaya çıktı.

‘Can Feda’ya 25 milyon lira!

Burak Özçivit ile Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı ‘Can Feda’ filmi için 25 milyon harcandığı ortaya çıktı.

Çağatay Tosun’un yönettiği, başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in paylaştığı ‘Can Feda’nın hazırlığı bir yıl önce başlamıştı. Eskişehir ile Bilecik’te kurulan platolarda 2 bin figüran rol aldı, 3 bin silah, 300 araç kullanıldı. 6 Nisan’da vizyona girecek film için tam 25 milyon lira harcandığı ortaya çıktı. Filmde Burak Özçivit Yüzbaşı Alparslan, Kerem Bürsin ise Pilot Yüzbaşı Onur rolüyle karşımıza çıkacak.

jwplayer(“player_35046″).setup({
file:”https://vid.gecce.com.tr/2018/03/13/can-feda-bur-182657PJ.mp4″,
image:”https://img.gecce.com.tr/2018/03/13/can-feda-bur-183552PL.jpg”,
width:”100%”,
autostart:”false”
});

Can Feda’nın konusu şöyle:

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ