Akıllı Gündem

Çalgı Çengi İkimiz’in Çıldır Çıldır klibi yayınlandı

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni filmi Çalgı Çengi İkimiz’in klibi Çıldır Çıldır, izleyicilerle buluştu. İşte Çalgı Çengi İkimiz’in klibi Çıldır Çıldır…

Çalgı Çengi İkimiz’in Çıldır Çıldır klibi yayınlandı

Çalgı Çengi İkimiz’in klibi Çıldır Çıldır yayınlandı. 6 Ocak’ta vizyona girecek olan Çalgı Çengi İkimiz filminde kullanılan Çıldır Çıldır türküsü için eğlenceli bir klip hazırlandı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, ‘Çalgı Çengi İkimiz’ filmi için fenomen olacak bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıktı.

‘Düğün Dernek’ filmi için seslendirdikleri ‘Entarisi Dım Dım Yar’ şarkısı sosyal paylaşım sitesi Youtube’da yaklaşık 40 milyon kişi tarafından dinlenen Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, ‘Çalgı Çengi İkimiz’ filmi için yeni bir fenomen şarkı ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Film için özel olarak hazırlanan ‘Çıldır Çıldır’ şarkısı bu sene dillere dolanacak.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği ve 6 Ocak’ta vizyona girecek olan ‘Çalgı Çengi İkimiz’ için hazırlanan şarkı, Youtube kanalında yayınlandı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir, şarkıyı Bahçekat Ses Kayıt Prodüksiyon Stüdyoları’nda seslendirdi. İkilinin eğlenceli dakikalar geçirdiği çekimler, dört saat sürdü.

Filmin konusu şöyle:

Salih ve Gürkan iki müzisyen kuzendir. Müzikte dünya starı olmak için Tarkan’ı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verirler ama bir türlü üst basamağa çıkamazlar. Talihsizlikleri yüzünden müzik dışında hiç bir özel yeteneği olmayan iki kuzen ünlü olmak için yola çıkıp bir şekilde mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada da bir işe yaramadıkları çabucak fark edilip, mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar. Nasıl dahil olduklarını dahi bilmedikleri mafya ailesinden ayrılmak istediklerinde kendilerine bir anlaşma sunulur. İlk defa gerçek bir görev alırlar, sahne alacakları düğündeki nikah memurunu kaçırmaları istenir, nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. Mafyadan kurtuluşları olan adam aynı zaman da fakirlikten de kurtuluş anahtarı çıkar. Artık bir tercih yapmaları gerekir…

Kaynak: boyalisayfa.com

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ