Akıllı Gündem

Çalgı Çengi 3 filmi geliyor

Murat Cemcir ve Ahmet Kural, Çalgı Çengi İkimiz filminin Ankara galasına katıldılar. Kural, Çalgı Çengi film serisinin üçüncüsünü de çekmeyi düşündüklerini açıkladı.

Çalgı Çengi 3 filmi geliyor

Çalgı Çengi İkimiz filminin galaları yurt çapında devam ediyor. Filmin Ankara galası başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın katılımıyla gerçekleşti. Gala sonrası açıklamalarda bulunan Cemcir ve Kural, Çalgı Çengi 3’ün müjdesini verdiler.

“Çalgı Çengi 3’ü çekmeyi düşünüyoruz”

Ahmet Kural ise filmin üçüncüsünü de çekmeyi düşündüklerini söyledi.

Gösterilen ilgiye teşekkür eden Kural, şöyle konuştu:

“Hiçbir filmin sonu yok. ‘Bundan sonra çekmeyeceğim’ diye bir şey yok. Çalgı Çengi’den sonra filmin ikincisini çekmek için bazı yapımcılarla anlaştık hatta kutladık bile ama bugüne 6 yıl sonrasına nasip oldu. Kısmet ve nasip dediğimiz iki kelime çok önemli insan hayatında. Bir de ‘Düğün Dernek’ filminde çok seyirciye ulaştığımızdan dedik ki ‘Seyirciye haksızlık etmeyelim, onun devamını çekelim. Ondan sonra kendi hikayemize dönelim’ dedik.”

Yönetmenliği Selçuk Aydemir’in yaptığı ve üç hafta önce sinemaseverlerle buluşan filmde Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yanı sıra Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Şinasi Yurtsever, Barış Yıldız ve Tuna Orhan rol alıyor.

Çalgı Çengi İkimiz’in Çıldır Çıldır klibi yayınlandı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ