Akıllı Gündem

Büşra Develi’den Fi dizisine cesur başlangıç

Puhu TV’de izleyiciyle buluşan Fi dizisinin Bilge’si Büşra Develi’de dizinin diğer kadınları gibi cesur bir sahne ile başlangıç yaptı.

Büşra Develi’den Fi dizisine cesur başlangıç

Bu sezonun en çok konuşulan dizisi Fi, 31 Mart’ta Puhu TV’de izleyiciyle buluştu. Fi Çi Pi eserinden uyarlanan dizi, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Fi dizisi sadece internette yayınlandığı için konular ve sahneler daha cesur işlendi. Serenay Sarıkaya, Özge Pirinççi, Mehmet Günsur ve Ozan Güven’in cesur sahneleri ilk bölüme damga vurdu. Bu sahnelere dizinin Bilge karakterini canlandıran Büşra Develi’nin de cesur sahnesi eklendi.

Bursla okuyan çalışkan bir karakter olan Bilge, Bilge, Can Manay’ın üniversitede verdiği dersin öğrencilerinden biri. Sosyal olarak çekingen bir kişiliği olan ve bu yüzden kendini çok ortaya çıkaramayan Bilge’nin başarılı bir öğrenci olmasının ardında yatan başka sebepler var. Bilge, Can Manay için de özel bir öğrenci. Ancak Bilge, diğer öğrencilerin ödevlerini yapmaktadır. Öğretmeni Can Manay, bu durumu tesptit eder ve ona bir öğrenciye ödev yapmayı öğretmesi görevi verir. Bilge, arkadaşına evde ödev yapmayı öğretirken alkolünde etkisiyle, ikili kendilerini yatakta bulurlar.

Büşra Develi: “Bilge’nin hayata karşı merakı bende de var”

Bilge’yi “bilge, çalışkan ve dürüst” olarak tanımlayan Büşra Develi, karakterin kendisini çok cezbettiğini söyledi. Develi, daha önceki açıklamalarında dizinin internette yayınlanacak olması ve işlenecek konuları özgürce ele alabilecek olmanın da kendisini heyecanlandırdığını söylemişti.

 

https://puhutv.com/fi-3-bolum-yatakta-basildilar-izle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ