Akıllı Gündem

Burçin Terzioğlu o haberleri yalanladı!

Geçtiğimiz günlerde 38. yaşını kutlayan Burçin Terzioğlu, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Burçin Terzioğlu o haberleri yalanladı!

Geçtiğimiz günlerde 38. yaşını kutlayan Burçin Terzioğlu, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Poyraz Karayel dizisinde tanışıp arkadaşlıkları aşka dönüşen Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çifti 3 yıldır birlikte. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Burçin Terzioğlu’nun doğum gününü sosyal medyadan aşk pozuyla kutlayan Kaleli, “İyi ki’lerimin en güzeli… iyi ki varsın…” yazarak aşka gelmişti.

Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, Cihangir’e taşındı!

İlker Kaleli’nin yeni dizisi ‘Dip’in çekimleri için evlerini Cihangir’e taşıdıkları iddia edilen çift geçtiğimiz günlerde Burçin Terzioğlu’nun 38. yaşını kutladı. Terzioğlu mekan çıkışı muhabirlerin sorularını ayaküstü yanıtladı. Yeni yaşında sağlık, sıhhat ve mutluluk temennisinde bulunan Burçin Terzioğlu’na yöneltilen ‘Evi Cihangir’e taşımışsınız?’ sorusuna “Öyle bir şey yok arkadaşlar. Ne ben ne de İlker Cihangir’e taşınmadık. Bizde gazetelerde gördük böyle bir şey olduğunu. Biliyorsunuz böyle şeyleri siz çıkarıyorsunuz” diyerek taşınma haberlerini yalanladı.

İlker Kaleli'den aşk pozu!

İlker Kaleli’den aşk pozu!

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ