Akıllı Gündem

Burak Özçivit: Vatan sevgimi kimseye sorgulatmam!

Ayşe Arman’a konuşan Burak Özçivit, “Vatan sevgimi kimseye sorgulatmam” dedi.

Burak Özçivit: Vatan sevgimi kimseye sorgulatmam!

Ayşe Arman’a konuşan Burak Özçivit, “Vatan sevgimi kimseye sorgulatmam” dedi.

Burak Özçivit’in gelen şehit haberlerinin ardından vizyona girecek “Can Feda” filminden askeri üniformayla çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabına yüklemesi tepki çekmişti. Burak Özçivit, filmin reklamını yapmakla suçlanmıştı. Filmi vizyona girmeye hazırlanan oyuncu, Hürriyet’ten Ayşe Arman’a konuştu ve röportajda “Vatan sevgimi kimseye sorgulatmam” dedi.

İşte röportajın o bölümü:

Senin için vatan sevgisini ne ifade ediyor?

– Tartışılmayacak bir şey benim için. Kimseye vatan sevgimi sorgulatmam. Çok ön planda, böyle bir iş yapmamdan belli olmuyor mu?

Sahi neden bir asker filmi yaptın? Konjonktüre uygun diye mi?

– Biz yıllardır Amerika’dan izlemiyor muyuz bu tür filmleri? Amerika, sinema sektöründe bir numara. Bizim dizi sektörü de, Amerika’dan sonra dünyada iki numara. Benim üç tane dizim yurtdışında yayınlanıyor. Yurtdışında bir gücüm var. Amerikalı yapıyorsa ben niye yapmayayım?

‘Can Feda’ hangi şartlarda çekildi?

– Eskişehir’e çok büyük bir plato kurduk. 15 gün boyunca Bordo Berelilerle dağlarda soğukta kaldık, yerde yattık. Cep telefonu filan yok… Yemek de çok az. Günde dört idman… Bayılana kadar antrenman! Kamera arkası olarak yayımlayacağız nasıl bir çalışma sürecinden geçtiğimizi. Islak kıyafetlerle kaldık hep. Az kalsın zatürre oluyordum. Bu süre içinde banyo filan da yapamadık, zaten öyle bir şansın yok.

Ne zaman vizyona giriyor?

– 6 Nisan’da, yani önümüzdeki cuma. Heyecanlıyım ama hiçbir zaman öngörülerde bulunmam ben.

O neden?

– Çünkü bilemezsin. Sinema sektörü sizi her an şaşırtabilir. Dizide veriler var, ona göre hareket ediyorsunuz. Her akşam evde, bedavaya bir şey açıp izliyorsunuz ve kumanda sizde. Ama sinemaya para verip geliyorsunuz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ