Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali ve Derin evleniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 3. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlanadı. Dizinin 3. bölümünde Derin ve Ali evleniyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali ve Derin evleniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi için yeni fragman yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde, izleyicileri yine heyecanlı olaylar bekliyor. Dizinin kahramanı Ali ve Derin’in hikayeleri ilk iki bölümde kesişmiş ve Ali, İstanbul’dan gidememişti. Ali, Rauf annesinin küçük oyunu sonucu İstanbul’da kalmış ve gerçek babası Şampiyon Şahin’le tanışmıştı. Şampiyon Şahin’in yanında kalan Ali, gemiye dönmek için evraklarını hazırlamaya çalışsada Derin ile yaşadığı ilişki onu hiç beklemediği olayların içine çekti. Derin’in babası Armatör Tekin Mirkelamoğlu ve nişanlısı Ali’nin peşine düşmüşlerdi. Geçen hafta yayınlanan bölümde Derin’in nişanlısı ve babası Ali’ye ulaşmayı başardılar.

Bu arada Derin, babası ve nişanlısını atlatmak için Amsterdam’a gidiyormuş gibi yaptı. Bir süre bu oyun amacına ulaşmış olsa da Ali, yakalanınca Derin ortaya çıkmak zorunda kaldı.

Tekin Mirkelamoğlu, geçen bölümün sonunda Derin’in izini sürerken yolu Şampiyon Şahin Vargı’nın salonuna düştü. Kızını Şahin Vargı’nın yanında gören Mirkelamoğlu, büyük bir şok yaşadı.

Önümüzdeki hafta Tekin Mirkelamoğlu’nun neler yapacağı merak ediliyor. Ali’nin Şahin Vargı’yla olan ilişkisini öğrenecek Mirkelamoğlu, Ali’nin sınırdışı edilmesi için harekete geçiyor. Polis Ali’yi sınırdışı etmek için yakalıyor. Ali’nin Türkiye’de kalabilmesinin tek yolu bir Türk vatandaşı ile evlilik yapmasıdır. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 3. bölümünde Derin, Ali’nin Türkiye’de kalabilmesi için evlenmeyi teklif ediyor.

İşte önümüzdeki bölüm hakkında merak edilenler için ipuçları veren yeni tanıtım fragmanı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ