Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm fragmanı – Derin hamile – 1 Mart 2017 Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 9. Bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümüne Derin’in hamile olduğunu açıklaması damga vuracak. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 1 Mart akşamı yayınlanacak 9. bölüm fragmanı ve detayları.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm fragmanı – Derin hamile – 1 Mart 2017 Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde bu hafta izleyicileri neler bekliyor? Babası ile İstanbul’da yaşamaya karar veren Ali, geçtiğimiz bölümde para kazanmak için dövüş turnuvasına katılma kararı almıştı. Ali’yi dövüşlere babası Şahin Vargı hazırlıyordu. Derin ile de arasını düzelten Ali’yi bu hafta çok daha büyük sorunlar bekliyor. Çünkü Ali baba olabilir. Ali’nin sevgilis Derin, hamile olduğunu açıklıyor. Ancak sevgilileri çok büyük bir sorun bekliyor. Ali’nin fomalite evliliği yaptı Asli, Ali’ye tuzak kuruyor. Derin, sevgilisi Ali’yi aynı yatakta Aslı ile görünce yıkılıyor.

Başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un oynadığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 1 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan 9. yeni bölümü için bekleyiş başladı. Dizinin takipçileri İnternetten yeni bölüm hakkında bilgi almak için arama yapıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen yeni bölüm fragmanı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm 1. fragmanı

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. bölüm 2. fragmanı


BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mafyanın elinden kurtulan Ali ve Derin şimdi büyük bir yol ayrımındadır. Derin ya Ali’ye inanıp babasını silecek, ya da Ali’yi kaybedip eski hayatına dönecektir.

 

Şahin’in salonuna yeni bir boks turnuvası haberi gelir. Ali, büyük ödülü alıp borçtan kurtulmak için bunu bir fırsat olarak görür. Ancak Şahin henüz Ali’nin hazır olmadığını düşünmektedir. Ali babasına bunun aksini ispatlamak için var gücüyle çalışır. Şahin ve Ali’nin boksla ilgili girdiği iddia, gizli hayranından güller alan Nesrin’i de yakından ilgilendirmektedir.
Aslı, Ali’nin hayatında daha fazla yer almak istediğinin sinyallerini verir. Bu durum Derin’i huzursuz eder. Eleme maçı öncesi yaşananlar Ali’nin maça çıkmasını imkansız kılacak niteliktedir. Ali her şeye rağmen ringe çıkmaya kararlıdır. Derin hiç hazır olmadığı gerçekle yüz yüze gelince o da soluğu maçın yapılacağı salonda alır. Orada karşılaştığı sürprizle yıkıma uğrayan Derin, yeni kararlar almak zorundadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ