Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. bölümde Derin evlenmeyi kabul edecek mi

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 5. bölümü 1. fragman yayınlandı. Babasının tahdidi karşısında Derin ne yapacak? İstemediği bir evliliği kabul edecek mi? Şahin hapisten nasıl kurtulacak?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. bölümde Derin evlenmeyi kabul edecek mi

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 4. bölümü bu akşam ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Heyecanın giderek yükseldiği dizinin 2 Şubat’ta yayınlanacak 5. bölümü şimdiden merak ediliyor. Dizinin bu akşamki bölümünün sona ermesinin ardından 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

ŞAHİN TEKRAR TUTUKLANIYOR

Armatör Tekin Mirkelamoğlu, Ali’nin sınırdışı edilmediğini öğrenince harekete geçiyor. Kızını, Yiğit ile evlendirmeye mecbur etmek için Şahin ve Ali’nin üstüne oyun kuruyor. Mirkelamoğlu, ilk olarak Ali’yi dövdürtüyor. Ali’nin dayak yediğini ve yaralandığını gören Şahin Vargı, intikam için Tekin Mirkelamoğlu’un ofisini basar. Şartlı tahliyesi bulunan Şahin Vargı, yeniden gözaltına alınır.

Tekin Mirkelamoğlu, kendisinden Şahin Vargı ve Ali’ye dokunmamasını isteyen kızı Derin’e ancak Yiğit ile evlenmesi durumunda bu isteğini kabul edeceğini söyler. Derin, babasının bu teklifini kabul edecek mi?  Yiğit ile evlenecek mi?

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncuları

Şahin: Gürkan Uygun
Ali: Kerem Bursin
Derin: Leyla Lydia Tuğutlu
Belgin: Seda Akman
Aslı: Nilperi Şahinkaya
Rauf: Osman Alkaş
Yiğit: Ali Örenç

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ