Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. bölüm 2. fragmanı Ali’den büyük tehdit

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 5. bölümü için 2. fragman yayınlandı. Ali, Derin’in babası Tekin Mirkelamoğlu’nu tehdit ediyor.

ATV’de Çarşamba akşamları yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi için yeni tanıtım fragmanı geldi. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığının dizinin, 5. bölümü için 2. fragmanda heyecanın dozu giderek yükseliyor.

01 Şubat Çarşamba gecesi yayınlanacak bölümde Ali’nin Tekin Mirkelamoğlu’nu tehdidine şahit olacağız. Dizinin yeni bölümü için yayınlanan ilk fragmanda Armatör Tekin Mirkelamoğlu, Ali’nin sınırdışı edilmediğini öğrenince harekete geçiyor. Kızını, Yiğit ile evlendirmeye mecbur etmek için Şahin ve Ali’nin üstüne oyun kuruyor. Mirkelamoğlu, ilk olarak Ali’yi dövdürtüyor. Ali’nin dayak yediğini ve yaralandığını gören Şahin Vargı, intikam için Tekin Mirkelamoğlu’un ofisini basar. Şartlı tahliyesi bulunan Şahin Vargı, yeniden gözaltına alınır.

Dün yayınlanan ikinci fragmanda ise Ali, Şahin Vargı’nın gözaltına alınmasına çok sinirleniyor ve Tekin Mirkelamoğlu’nun karşısına dikiliyor. “Ne gücün, ne paran seni hiç bir şey benden koruyamaz” diyerek Şahin Vargı ve Derin ile uğraşan Tekin Mirkelamoğlu’nu tehdit ediyor. Derin ise babasının Yiğit ile evlenme şartını kabul etmiyor ve Ali’den vazgeçmiyor.

 

İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 5. bölümü için yayınlanan 2. fragman

 

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 5. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. bölümde Derin evlenmeyi kabul edecek mi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ