Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölümde Ali gerçekleri öğreniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali, gerçekleri öğreniyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölümde Ali gerçekleri öğreniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 3. bölümü bu gece izleyicilerle buluştu. Dizinin kahramanı Ali’nin sınır dışı edilmemek için yaptığı sürpriz nikah, bu geceye damgasını vurdu. Herkes Derin’in bu nikaha nasıl bir tepki vereceğini merak ediyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 4. bölümü için ilk tanıtım fragmanı, dizinin bu geceki bölümünün hemen arkasından yayınlandı. Önümüzdeki hafta izleyicileri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Çünkü Ali, gerçek babasının Şahin Vargı olduğunu öğreniyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 4. bölümü için yayınlanan ilk fragmanı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. son bölümde, hiç beklemediği bir anda babasını karşısında gören Derin şaşkına döndü fakat Ali’nin de desteğiyle onunla evine döndü. İkisi de bu gidişin esarete giden bir yol olduğundan habersizdi. Şahin’le karşı karşıya gelmek Tekin’in unutmaya çalıştığı anılarının tekrar yüzeye çıkmasına neden oldu. Onun geçmişle olan hesaplaşması, Ali’nin sırlarına da ışık tuttu.

Derin’i bir kez daha kaybetmemeye kararlı olan Ali, onu ev hapsinden kurtarmak için Aslı’yla iş birliği yaptı. Ancak Yiğit’in ona karşı kurduğu tuzağı gözden kaçırdı. Tekin, Şahin ve Ali’nin kızından uzak durması için elinden geleni yaptı ve Rauf Anne’nin en çok ihtiyaç duyduğu anda Ali’nin elini kolunu bağladı. Ali’yle Derin ayrı ayrı hayata tutunmaya çabalarken çözüm hiç beklemedikleri bir yerden geldi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ