Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölümde Ali sınır dışı ediliyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm 1. tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ali, sınır dışı mı edilecek?

ATV’nin yeni dizisin Bu Şehir Arkandan Gelecek, bu gece 2. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanın dorukta olduğu bu geceki bölümde Ali, yeniden belgelerini çıkarana kadar yanına sığındığı Şahin ile İstanbul’da yeni maceralara başlar.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm 1. tanıtım fragmanı

Şahin, Derin’in babası ile yüzleşir. Aralarında eski hesap bulunan ikili artık Ali ve Derin için karşı karşıya gelmişlerdir. Şahin, Ali’yi Derin konusunda uyaracak. Derin ise babası ile karşı karşıya geliyor.

Tekin Mirkelamoğlu kızının kendisine karşı gelmesine dayanamıyor ve Derin’i tokatlıyor. Derin’in babası Ali’ye karşı harekete geçiyor. Ali, önümüzdeki bölümde sınır dışı edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Tek kurtuluşu Türk biriyle evlenmek.

 

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Şahin, Ali’nin oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren hayata bağlanmıştır. Ama bu sır, zamanını beklemek zorundadır.

Mirkelamoğluların evinde ise büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Skandal gazetelere düşmüş, düğün iptal olmuştur. Yiğit perişandır, Derin’i kaybetmekten çok, Tekin Mirkelamoğlu üzerinden kurduğu düzenin bozulmasından korkmaktadır.

Ali, İstanbul’da kaldığını Derin’e haber vermek için evine gider ve Derin’in orada oturmadığını öğrenir. Derin’in yalan söylediğini anlar, O’na ulaşabileceği hiç bir yol yoktur. Derin’i kaybetmiştir.

Derin, Ali’nin çok uzaklarda olduğunu düşünerek, ailesine Ali’yi bir daha görmeyeceğine dair söz verir. Ancak tesadüfen Ali’nin gitmediğini öğrenince işler karışır. Babasının kendisine kurmaya hazırladığı tuzağı da öğrenen Derin, Ali’yi bulmaya ve kendini yeniden anlatmaya kararlıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ