Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.bölüm fragmanı: Ali’yi kim dövüyor

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin 2. bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin 2. bölümünde Ali Smith ve Derin hangi olaylarla karşılaşacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.bölüm fragmanı: Ali’yi kim dövüyor

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisi, çarşamba akşamı birinci bölümü ile ATV ekranlarında izleyicilere merhaba dedi. Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini paylaştığı dizi izleyicilerden tam not aldı. Kerem Bürsin, yük gemilerinde çalışan ve dövüş yapan Ali’yi canlandırıyor. Leyla Lydia Tuğutlu ise varlıklı bir ailenin kızı olan Derin karakterine hayat veriyor.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin 2. bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

2. bölüm tanıtım fragmanı

Ali Simth, yeni bölümde Şahin Vargı ile yüzleşirken sevgilisi Derin’in babası tarafından araştırılıyor. Derin’in babası Ali Smith hakkında ulaştığı bilgileri sebep göstererek kızının, Ali’yle görüşmesini istemiyor.

 

1. BÖLÜM’DE NELER YAŞANDI

İstanbul’u terk etmek zorunda kaldığı çocukluk günlerinin ardından hayatı yük gemilerinde geçen, kendini çok iyi yetiştirmiş, beş dil bilen ve boksa meraklı bir karakter olan Ali Smith’in buruk hayat hikayesi izleyicileri derinden etkiledi. Dizinin ilk bölümünde Şili’den hareket eden yük gemisi Ali’yi yıllar sonra İstanbul’a geri getirdi. Ali, uzak durduğu bu şehre ayak bastığı ilk gün hayatının aşkı Derin (Leyla Lidya Tuğutlu) ile hayatının macerasına başladı.

 

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK DİZİSİNİN HİKAYESİ

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali’ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, “anne” dediği Rauf’un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf’un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin ise, Hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit’le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali’nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir…

Ali yıllardır özellikle İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, Şehre küstür, yıllar sonra “Rauf anne”si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul’a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre…. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali’nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali’yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır.. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf’un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ