Akıllı Gündem

Boyundan Büyük İşlerin Uzmanı “Philips PowerPro City”

Kompakt tasarımı ile dar alanlarda saklama kolaylığı sağlayan Philips’in torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro City süpürme sırasında sağladığı manevra kabiliyeti ile konfor sınırlarını zorlarken, hızlı ve pratik yapısıyla aynı anda birçok işi başarmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Boyundan Büyük İşlerin Uzmanı “Philips PowerPro City”

Kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, yer kaplamayan, kolayca saklanabilen bir ürün ile karşımıza çıkıyor: Philips PowerPro City!

Yalnızca 4,5 kg ağırlığa ve 42 cm uzunluğa sahip olan PowerPro City[1], temizlik sırasında en küçük alanlarda bile kolayca hareket edebiliyor, iş bittiğinde ise kolaylıkla saklanabiliyor.

Zahmetsiz toz boşaltma işlemi için ideal bir toz haznesine sahip olan PowerPro City, fonksiyonel bir tasarıma sahip. PowerPro City’nin haznesindeki tozlar tek bir tarafta toplanırken, tek elle çöp kovasına kolayca boşaltılabiliyor. ActiveLock teknolojisine sahip olan PowerPro City, teleskopik boruya farklı aksesuarları kolaylıkla takmaya ve temizlik sırasında vakit kaybetmeden hızlıca değişime imkân tanıyor.

Patentli teknolojileri ile her zaman inovatif ürünler tasarlayan Philips, TriActive başlığı ve PowerCyclone 5 teknolojisi ile kullanıcılarına yüksek performanslı temizlik sonuçları sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ