Akıllı Gündem

Bottega Veneta’nın Sinematografik Kampanyasına İlk Bakış

Bottega Veneta’nın Sinematografik Kampanyasına İlk Bakış

01 Şubat 2018

YAZI:
E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Bottega Veneta, süregelen Art of Collaboration projesine yeni kısa film serisi Reflections’ı ekliyor. The Art of Collaboration projesiyle her sezon kampanyalarında yeni hikayeler anlatan Bottega Veneta, 2018 İlkbahar/Yaz sezonunda sanat projesine kaldığı yerden devam ediyor.

Tomas Maier’in İtalyan moda evinin başına geçmesinin ardından 2001 yılında lanse edilen Art of Collaboration projesi, her sezon dünyaca ünlü görsel sanatçılarla işbirliği yapılıyor, farklı kreatif yetenekleri bir araya getiriyor ve moda kampanyalarını bir sanat yolculuğuna dönüştürüyor. Bottega Veneta İlkbahar/Yaz 2018 kampanyasında, Fabien Baron’un yönetmenliğinde antoloji serileri şeklinde tasarlanan altı farklı kısa filmle yer alıyor. 

Yansımalar etrafında kurgulanmış tekil bir estetik vizyonu temsil eden kısa filmler farklı hikayeler ve karakterlerle sezon boyunca devam ediyor. İlk filmini yarın dijital platformlarda izleyebileceğiniz Bottega Veneta’nın ”Reflections” serisinin Vogue’a özel ön gösterimini kaçırmayın.

ETİKETLER:
BOTTEGA VENETA , İLKBAHAR/YAZ 2018 , ART OF COLLABORATİON

 

Bu içerik vogue.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ