Akıllı Gündem

Boğaziçi Elektrik Perakende’nin başına Halit Bakal getirildi

Boğaziçi Elektrik Perakende Satış AŞ’de genel müdürlük koltuğuna Halit Bakal getirdi

Boğaziçi Elektrik Perakende’nin başına Halit Bakal getirildi

Türkiye’de yıllık 3 bin 600 kilovatsaat’ın üzerinde elektrik tüketerek kendi elektrik tedarikçisini seçen abone sayısı hızla artıyor. Son rakamlara göre 2,5 milyon tüketici kendi tedarikçisi seçiyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen yeni serbest tüketici limitleriyle elektrik perakendeciliğinde rekabet üst noktaya taşınmış durumda. Bu sektörde faaliyet gösteren şirketler için müşteri memnuniyetinin önemi giderek artıyor. Şirketler rekabette farklılaşmak için pek çok alanda değişiklik yapıyor.

Bunlardan biri de 4,2 milyon abonesi olan Boğaziçi Elektrik Perakende Satış AŞ oldu. Şirket, genel müdürlük koltuğuna Halit Bakal’ı getirdi

Halit Bakal, enerji sektöründe 33 yıllık deneyime sahip. Son üç yıldır 1,7 milyon aboneye sahip CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış AŞ’nin başında bulunan Bakal, burada müşteri memnuniyeti Haklı birçok yeni uygulamanın hayata geçirilmesini sağladı. Bundan böyle CLK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü olarak görev yapacak olan Bakal, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracak uygulamaları ile şirketin gelecek vizyonuna yön verecek çalışmalar içerisinde olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ