Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 30. bölüm fragmanı: Ateş, Aslı’ya yüzük alıyor! 2 Nisan Pazar

Bodrum Masalı dizisinin 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Ateş, Aslı’ya kendini affettirebilmek için yüzük alıp evlenme teklifinde bulunacak mı? Yeni bölüm 2 Nisan Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

Bodrum Masalı 30. bölüm fragmanı: Ateş, Aslı’ya yüzük alıyor! 2 Nisan Pazar

Kanal D’nin Pazar günü ekrana gelen Bodrum Masalı dizisinin 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi 2 Nisan Pazar gününden itibaren 60 dakikalık süreyle izleyicisi ile buluşacak.

Lal ve Ateş’in öpüşmesini gören Aslı, Ateş’i affedecek mi? Ateş, Aslı’ya kendini affettirebilmek için yüzük alıp evlenme teklifinde bulunacak mı? Kelebek ve Su aşkında her şey yolunda giderken, ilişkilerini etkileyecek biri mi gelecek? Yeni bölüm  2 Nisan Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

İşte Bodrum Masalı 30. bölüm fragmanı:

 

29. bölümde neler yaşandı;

Kızı Aslı’yı öğrenen Maya, onunla zaman geçirmeye başlar. Aslı’yı daha yakından tanımak, çocukluğunu ve kızı ile ilgili her şeyi öğrenmek ister.

Maya’nın gelişiyle derinden sarsılan Yıldız, ev tutarak otelden ayrılmaya karar verir. Yıldız’ı sabah evde bulan Bora, onu kendi annesinin yanına götürür. Bora, annesinin eskiden Yıldız’ın vakfına yapmış olduğu yardımlardan bahseder ve annesinin de böyle isteyeceğini söyleyerek, Yıldız’a ait evin anahtarını geri verir. Yıldız, anahtarları kabul ederek evine geri taşınmaya karar verir. Faryalı ise kızının annesi ve sevdiği kadın arasında kalmıştır.

Maya’ya karşı hisleri olan Bora ile Lal’in arası açılmaya başlar. Maya’nın Bodrum’da olması, Bora’ya aşık olan Lal’in  hata yapmasına neden olacaktır. Bir yandan Maya’nın varlığı bir yandan da Evren’in baskısı Lal’i bunaltmıştır. Gözde, Lal’e karşı Evren’le birleşir ve Lal’in üzerinde olan Bora’nın servetini almak için harekete geçerler. Planın bozulmaması için Gözde, bebeğini düşürdüğü halde Evren ve Bora’ya bu durumdan bahsetmez.

Ateş, Bora’ya giderek kendisine ait olmayan evde oturmayacağını söyler. Bora bunun üzerine evin borcunu ödediğini fakat evi üzerine almadığını söyleyerek evin tapusunu Ateş’e geri verir. Ateş, evin tapusuna karşılık senet imzalayarak Bora’ya teslim eder.

Annesi ile vakit geçiren Aslı’yı gün boyunca göremeyen Ateş, onu arayarak evi geri aldıklarını haber verir ve onlara gelmesini ister. Hamburgerciye gittiğini söyleyen Ateş’in yanına giden Aslı, Lal ve Ateş’i öpüşürken görür.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ