Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 29. bölüm 1. fragmanı: Aslı, Lal ve Ateş’i öpüşürken görüyor! 26 Mart

Bodrum Masalı dizisinin 29. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Lal ve Ateş’in öpüşmesini gören Aslı, annesi ile Atina’ya gidecek mi? Yeni bölüm 26 Mart Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

Bodrum Masalı 29. bölüm 1. fragmanı: Aslı, Lal ve Ateş’i öpüşürken görüyor! 26 Mart

Kanal D’nin Pazar günü ekrana gelen Bodrum Masalı dizisinin 29. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Herkes olanlara alışmaya çalışırken Maya, Aslı’ya eğitimi için Atina’ya gelme teklifinde bulunur. Bu durum Ateş’i nasıl etkileyecek? Faryalı, Yıldız’ın kalp kırıklıklarını onarabilecek mi?

Lal ve Ateş’in öpüşmesini gören Aslı, annesi ile Atina’ya gidecek mi? Yeni bölüm 26 Mart Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

 

28. bölümde neler yaşandı;

Evren’in, Maya’yı yolundan geri döndürmesiyle, Maya Faryalı’nın yanına gider. Faryalı, tüm gerçekleri anlatır ama Maya bu gerçekler için hiç hazır değildir. Öğrendikleri karşısında yıkılır ve hemen oradan ayrılır. Aslı annesi ile görüşemediği içi için çok üzülür.

Maya, Yunanistan’a geri dönmeye hazırlandığı sırada Faryalı, Mayan’nın yıllardır gerçekleri gizlediği ablası Yanna’yı getirir. Tüm gerçekleri bir de ablasından duyan Maya, kızı ile görüşmek ister. Maya, Aslı, Faryalı, Ateş, Su ve Kelebek hep birlikte yemek yerler.

Evren’in eline Bora ile ilgili bir fırsat geçmiştir. Lal, Maya ile ilgili Evren’e yardım ettiği için Evren bu kozu sonuna kadar kullanacaktır. Bir yandan Bora’nın iki ay kadar önce bütün servetini Lal’in üzerine yapması Evren’in araştırmalarını derinleştirmesine neden olacaktır. Evren’in planı arasında Gözde ile evlenmek ve Bora’nın servetine ortak olmaktır.

Faryalı, Aslı ve annesi Maya için başka bir otelde yer ayırtır. Evren ise Yıldız ile Faryalı’nın arasını açmak için Maya’nın valizlerini hazırlatır ve Yıldızlı otele göndererek Yıldız’a teslim edilmesi talimatını verir. Doğum günü olan Yıldız, Faryalı’yı beklerken Maya’nın valizlerini karşısında bulur. Maya’nın gelişi Yıldız için oldukça üzücü olmuştur. Bu durumu kaldıramayan Yıldız, tüm bu olanlardan sonra kiraladığı eve gider.

 

Bodrum Masalı 30. bölüm fragmanı: Ateş, Aslı’ya yüzük alıyor! 2 Nisan Pazar

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ