Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı: Maya, kızı Aslı ile buluşuyor! 19 Mart Pazar

Bodrum’a gelen Maya, kızı Aslı ile buluşuyor! Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle 19 Mart Pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de!

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı: Maya, kızı Aslı ile buluşuyor! 19 Mart Pazar

Kanal D’nin Pazar günü ekrana gelen dizisi Bodrum Masalı‘nın 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam izlediğimiz 27. bölümde heyecan dolu dakikalar ekrana geldi. Aslı’nın kendi kızı olduğunu öğrenen Faryalı, bu durumu alışmaya çalışırken Maya’nın gelişi ile bir kez daha şok olacaktır. Maya ve kızı Aslı’nın buluşmasında duygu dolu anlar yaşanacak.

27. bölümde neler yaşandı:

Süha kaptan ile araştırma yapan Faryalı, Aslı’nın kendi kızı olduğunu öğrenir ve bütün gücünü toplayarak Aslı’nın karşısına çıkar. Ona annesi ve geçmişte yaşananlar ile ilgili gerçekleri anlatır. Aslı yıllar sonra gerçek babasına kavuşmuştur.

Lal’in araştırmaları sonrası bulunan Maya, Bora’nın daveti üzerine Bodrum’a gelir. Bora’nın amacı Maya ile Faryalı’yı karşı karşıya getirmektir. Maya, iç mimar olduğu için Bora’nın otellerinde yapılacak yenilikler için geldiğini düşünmektedir. Maya’yı otelde gören Evren, kısa sürede Bora’nın bir şeyler peşinde olduğunu fark eder.

Lal, Bora’nın Maya’ya karşı ilgisi olduğunu görür ve bu durumdan rahatsız olur. Maya’ya, neden hala gerçekleri anlatmadığını sorar. Bora ise artık gerçekleri söylemekten vazgeçtiği söyler. Maya’nın, geri dönüş zamanı gelmiştir ve Lal onun gerçekleri öğrenmeden dönmesi istemez. Maya’nın gerçekleri öğrenmesi için Evren ile iş birliği yapa.

Aslı, onu yıllarca bakan ve büyüten babası Asım’a, gerçekleri kendisi anlatmak ister. Tam da Faryalı ile ilgili her şeyi yoluna koyan Yıldız, bu gerçek karşısında yıkılmıştır. Asım, Aslı ve Faryalı da bu durumu alışamamıştır. Onları toparlamak Su, Kelebek ve Ateş’e kalır. Üçlü tüm aile bireylerinin olacağı bir yemek organize eder. Restoranda, Faryalı ve Yıldız dans ederlerken gerçekleri öğrenen Maya gelir.

 

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ