Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı: Aslı’nın babası Faryalı mı?

Bodrum Masalı’nın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Ateş, Faryalı’nın Aslı’dan gizlediklerini öğrenmek için onu takip eder. Ateş, Aslı ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi? Yeni bölüm 05 Mart Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de.

Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı: Aslı’nın babası Faryalı mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı’nın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciyi yine heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Aslı, annesi ile ilgili bildiklerini Faryalı’ya anlatarak geçmişle ilgili bilgi almak ister fakat Faryalı duyduklarından sonra şaşkına döner ve geçmiş ile ilgili bilgi vermez.

Ateş, Faryalı’nın Aslı’dan gizlediklerini öğrenmek için onu takip eder. Ateş, Aslı ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi? Eski defterler açılmıştır ve her şey gün yüzüne çıkacaktır. Faryalı, sevdiklerini terk edecek mi? Aslı’yı bekleyen sürpriz nedir?  Merak edilen tüm bu soruların yanıtı yeni bölümde cevap bulacak.  Yeni bölüm 05 Mart Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de.

 

25. bölümde neler yaşandı:

Uzay ile Aslı, Kos’tan çok önemli bilgilerle dönerler. Aslı, ailesini bulmaya çok yaklaşır. Babasının Bodrum’dan Kos’a birinin yanında geldiğini öğrenir. Annesinin Maya adında olduğunu öğrenen Aslı, bu öğrendiklerini büyük bir heyecanla Faryalı’ya anlatır. Faryalı, duydukları karşısında kulaklarına inanamaz. Çünkü bir kaçak ile birlikte giden adam, Aslı’nın babasıdır. Faryalı’nın bu gerçekler karşısında geçmişe gitmesi, birçok gizli gerçeği de ortaya çıkaracaktır.

Yıldız’ın evde bulduğu fotoğraf ise geçmişi aralayan kapının sonuna kadar açılmasına sebep olur. Yıldız’ın iç hesaplaşmaları sonucu, gerçeğe yaklaşması artık çok yakındır.

Bora’nın hayatlarına dahil olmasına anlam veremeyen Yıldız, Evren ve çocukları, onları Bodrum’a getiren kişinin o olduğunu öğrenirler. Yıldız’ın gerçekleri görmesi için ona fırsat verdiğini savunan Bora, yaşadıkları büyük iflası kendisinin ayarladığını itiraf eder. Hem kız kardeşi Gözde hem de Yıldız ve çocukları için en iyinin bu olduğuna karar veren Bora’nın bir isteği daha vardır; o da Faryalı’nın herkesin huzuru için Bodrum’u terk etmesidir. Bu karara en başından beri karşı çıkan Faryalı, öğrendiği şok gerçekler karşısında kabul edecek mi?

 

İşte Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ