Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 22. bölümde Nejat İşler dahil oluyor

Bodrum Masalı’nın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Nejat İşler, Bodrum Masalı’nın yayınlanacak yeni bölümünde izleyici ile buluşacak.

Bodrum Masalı 22. bölümde Nejat İşler dahil oluyor

Kanal D’nin Pazar akşamları ekrana gelen dizisi Bodrum Masalı’nın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı, Nejat İşler’in de dahil olduğu yeni bölümüyle 05 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de.

21. bölümde neler yaşandı:

Gözde, Evren ile beraber olmak için Yıldız ve çocuklarıyla yüzleşti. Evren, evin borcunu ödemek için  Cahit’ten çaldığı harddiski satmayı planlarken, bankanın eve el koyduğuna dair tebligat geldi.

Aslı, fırtınalı günde denize açılan babası Asım reis için oldukça endişelendi ve iskelede Ateş’le beraber beklerken sabahladı. Kurtarma ekibi babasını yaralı olarak sahile getirdi. Aslı, babasını görür görmez öz kızı olup olmadığını sordu. Asım’ın eli ayağına dolaşınca Aslı şüphelendi.

Asım reis, Faryalı’ya Aslı ile ilgili tüm gerçeği anlattı. Asım reis, yıllar önce fırtınalı bir günde Yunan adalarında bir koya sığınmış ve koyda fırtınanın dinmesini beklerken kucağında bebekle bir kadının geldiğini ve bebeği kendisine verdiğini anlatıyor.

 

22. bölümden ipuçları:

Yıldız ve çocuklar evi boşaltmak zorunda kalacak. Peki nereye yerleşecekler? Yıldız, babasından kalan evi kaybettiği için oldukça üzgün. Ateş ise ailesi dağıldığı, annesi üzüldüğü için oldukça öfkeli ve gerçekleri öğrenmenin peşindedir. Yeni gelen gizemli beyefendi kim ? Neden Faryalı’ya karşı ayrı bir merakı var? Tüm bu soruların cevabını yeni bölümde öğreneceğiz.

 

İşte Bodrum Masalı 22. bölüm fragmanı:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ