Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 21. bölüm 1. fragman: Aslı, Yıldız’la Faryalı’nın kızı mı?

Bodrum Masalı’nın 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı, yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de.

Kanal D’nin Pazar günleri ekrana gelen dizisi Bodrum Masalı’nın 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı, yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de.

Yıldız, çocuklarını alarak duruşmaya gitti. Evren mahkemede hakime, Yıldız’dan boşanmak istemediğin söyleyince  hakim duruşmayı Nisan ayına erteleme kararı aldı. Yıldız evli kalmak istemediğinden, Evren’in ilişkisi olduğunu açıklamak zorunda kaldı. Tam o sırada duruşma salonuna Gözde girdi ve Evren’den hamile olduğunu delilleri ile ispatladı. Bunun üzerine hakim Yıldız ve Evren’i boşanmasına hükmetti.

Uzay, Aslı’nın annesini buldu. Aslı, annesi ile buluşmak için Ateş’le beraber İzmir’e gitti. Annesi olduğunu sandığı kadın ile buluştu fakat daha büyük bir şok yaşadı. Aslı, annesi ile buluştuğunda babası bildiği Asım’ın babası olmadığını öğrendi. 

21. bölümden ipuçları:

Aslı’nın annesi sandığı kadın yıllar önce Asım’ı terk ettiğini doğruladı fakat Aslı’nın annesi olmadığını söyledi. Aslı’ya, “Asım’ın çocuğu olmuyordu, Asım senin baban değil” dedi.

Aslı, annesini bulduğunu sandığında babasını da kaybetti. Aslı’nın annesi ve babası kim ? Asım, Faryalı’ya “Yapma Faryalı, bu yaşa kadar öğrenmeden yaşadı benim kızım yapma” diyor. Asım ve Faryalı arasında ki geçen konuşma ne ile ilgili? Aslı, Faryalı’nın kızı mı?

Evren, boş durmuyor yine Faryalı’yı kışkırtmak için elinden geleni yapıyor. Gözde, Yıldız ve çocuklarının oturduğu eve göz mü koydu? İcra takibi mi başlattı?

Asım kaptan denize açıldığında fırtınaya yakalanıyor. Limanda duran ambulans kendisi için mi geldi? Tüm bu sorular 21. bölümde yanıt bulacak.

 

İşte Bodrum Masalı  21. bölüm 1. fragmanı;

Bodrum Masalı 28. bölüm fragmanı: Maya, kızı Aslı ile buluşuyor! 19 Mart Pazar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ