Akıllı Gündem

Bodrum Masalı 20. bölüm 1. fragmanı: Evren ve Yıldız boşandı mı ?

Bodrum Masalı 20. bölümü ile 22 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek.

Bodrum Masalı 20. bölüm 1. fragmanı: Evren ve Yıldız boşandı mı ?

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı’nın 20. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek.

19. bölümde neler oldu:

Faryalı’ya 20 yıl önce Yıldız’ın Bordum’dan giderken hamile olduğunu öğrendi. Fakat Yıldız, Faryalı’dan olan çocuğunu aldırdığını söyledi. Yıldız’ın bu sırrını Süha reiste bilmektedir.

Süha reis, Yusuf’un kızı Aylin ve sevgilisinin kaçmasına yardımcı oldu. Bunun üzerine Yusuf’un adamları Faryalı’yı kaçırdı. Yıldız, Faryalı’yı görmek için Yusuf’un eşinden yardım aldı ve görüşmeye gitti. Bu aradan Uzay, Ateş, Kelebek ve Süha reis Faryalı’nın rehin tutulduğu kulübeye gelerek onu kurtardılar.

Uzay, doğum günü partisine Ateş, Aslı, Su ve Kelebeği davet ederek hepsi için sürprizler hazırladı. Uzay doğum günü partisine Ateş’in eski sevgilisi Alara’yı, Su’nun eski sevgilisi Cenk’i ve Cenk ile Su’nun ayrılmasına sebep olan Rana’yı da davet edince ortalık karıştı.

Alara, “Kuzey Işıkları”nın Uzay olduğu ifşa etti. Bunun üzerine Ateş ve Uzay arasında kavga çıktı. Aslı, Ateş’e Uzay’ın onun için annesini bulduğunu ve getireceğini söyledi.

20. bölümden ipuçları:

Faryalı, Yıdız’ı affedebilecek mi ?

Yusuf, adamlarına Süha reisi öldürmelerini söyler. Yusuf’un adamları Süha reisin teknesine bomba koyarak uzaktan kumanda ile patlatırlar. Faryalı, Süha reisi yanan tekneden kurtarabilecek mi ?

Gözde’nin hamile olduğunu henüz Evren bilmemektedir. Gözde ne zaman söyleyecek? Evren ve Yıldız boşandı mı ? Adliye önünde Ateş babasını reddeder.

Alara, Uzay’dan Aslı’nın annesini açıklamamasını istiyor. Aslı annesinin kim olduğunu öğrenecek mi ?

 

İşte Bodrum Masalı  20. bölüm 1. fragmanı;

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ