Akıllı Gündem

Bizim Hikaye dizisinde heyecan arttı! Son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinde heyecan arttı! Son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox TV ekranlarında sevilerek takip edilen Bizim Hikaye dizisinde heyecan arttı! Son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Merak edilen soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyenlerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, hayatları tekrar aynı yerde kesişen Filiz’le Barış’ın dengeleri yerinden oynamaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinde heyecan arttı! Son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barış, Filiz’den biran önce uzaklaşması gerektiğinin farkındaydı ama onu gördükçe verdiği kararı uygulamakta zorlandı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Hayatları bir kez daha aynı yerde kesişen Filiz’le Barış’ın dengeleri yerinden oynamaya başlar. Barış, Filiz’den biran önce uzaklaşması gerektiğinin farkındadır ama onu gördükçe verdiği kararı uygulamakta zorlanır. Onun kendine hakim olamaması, Filiz’in de kafasını karıştırmaya başlar. Filiz bir yandan kardeşleri için çabalarken, bir yandan da Barış’ın değişen hareketlerine anlam vermeye çalışır. Arkadaşlarının iyiliğini düşünen Tülay’la Çiçek de, Barış’ı oradan göndermenin fırsatını kollamaya başlar. Kardeşler cephesinde de işler kızışmaktadır. Filiz, Kiraz’la uğraşırken, Rahmet de Deniz’in tuzakları arasından sıyrılmaya çalışmaktadır. Ancak olay hiç beklemedikleri bir yerden patlar. Hiç kimse hayatlarının ortasına düşecek bombaya hazırlıklı değildir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ