Akıllı Gündem

Birçe Akalay ayrılık sonrası soluğu dövmecide aldı

Güzel oyuncu bugün dövme yapılırken çekilen bir fotoğrafını paylaştı

Birçe Akalay ayrılık sonrası soluğu dövmecide aldı

Ayrılacaklarına dair daha önce haklarında birkaç kez haber çıkan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çiftinin bu kararı netleştirdiği ve boşanmak üzere avukatlarına vekâlet verdiği söyleniyor.

Birçe Akalay, geçtiğimiz günlerde bu söylentileri doğrular nitelikte, önce sosyal medya hesabından Sarp Lelendoğlu ile beraber çekilen fotoğraflarını kaldırdı, sonra “Mükemmel adamlar mükemmel doğmazlar, mükemmel yetişirler” anlamına gelen The Godfather Mario Puzo dan “Great men are not born great, they grow great...” sözünü paylaşarak ayrılık dedikodularının güçlendirdi.

2014 yılında evlenen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun geçen yıl boşanacakları yönünde haberler çıkmıştı. İkili, birlikte rol aldıkları ‘Deliormanlı’ filminin çekimleri sırasında da boşanma kararı almış, ancak projeye gölge düşürmemek amacıyla resmi işlemleri başlatma konusunda acele etmemişti. O dönem evlerini ayıran çiftin arasındaki buzlar zamanla eridi. Ancak yaşanan tatsızlık yaz aylarında bir kez daha su yüzüne çıktı. İkili yaz sezonunun tamamını ayrı geçirdi. Sarp Leventoğlu yazı Datça’da geçirirken, Birçe Akalay dizi nedeniyle İstanbul’dan ayrılamadı. Çifte yakın kaynaklar tarafından, ayrılığa iş yoğunluğu ve ortak zamanın azalması nedeniyle ilişkide baş gösteren kopukluğun yol açtığı iddia edildi.

Ayrıca Sarp Levendoğlu’nun Datça’da kaldığı dönemde eşini aldattığı iddiaları da gündeme geldi. Sarp Levendoğlu’nun yine aynı kız ile Kadıköy’de bir rock barda görülmesi de ipleri koparan son nokta olduğu söylentiler arasında yer alıyor.

Güzel oyuncu bugünde dövmeci koltuğunda çekilen bir fotoğrafının altına supergirls just fly.. süper kızlar sadece uçar anlamına gelen bir not yazarak paylaşımda bulundu. Takipçileri, “Sarp” dövmesini sildirdiği, değiştirdiği ve yeni dövme yaptırdığı şeklinde bir çok yorumda bulundu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ