Akıllı Gündem

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin büyük ses getiren yapımı Bir Litre Gözyaşı 1.bölümüyle izleyici kitlesiyle buluştu. Derinden etkileyen ve yürek burkan sahneleriyle seyircisini ağırlayan Bir Litre Gözyaşı 2. bölümüyle ekranlara gelecek. İşte 2. bölüm fragmanı..

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  ilk bölümüyle ekranlara gelen Bir Litre Gözyaşı izleyiciye heyecan ve hüzünü bir arada yaşattı.

Aya Kito’nun yaşam öyküsünün konu olarak işlendiği Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin büyük ses getiren yeni yapımı Bir Litre Gözyaşı 1. bölümüyle izleyici kitlesiyle buluştu. Derinden etkileyen ve yürek burkan sahneleriyle seyircisini ağırlayan Bir Litre Gözyaşı son bölümde; 15 yaşında ve yaşam enerjisiyle dolu Cihan (Miray Daner) tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir omurilik soğanı (beyincik dejenerasyonu) hastalığı geçirdiğini doktorlar tarafından ailesine açıklandı.

Son dönemlerde kızının hastalığının belirtilerini iyiden iyiye göstermeye başladığını fark eden Annesi (Figen) ve babası (Muzaffer) biricik kızının yakalandığı hastalığı öğrenmesiyle birlikte büyük bir yıkım yaşadı. Yaşanan bu elim olayın üzerine ailesi, üniversite hayatına yeni atılan ve Ali’ye sırılsıklam aşık olan Cihan’dan hastalığını gizleme kararı aldı. Yeni yayın döneminde ekran serüvenine başladığı ilk bölümüyle (1.bölüm) dizi tutkunlarının beğenisini ve takdirini kazanan Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı araştırması heyecan ve merak içerisinde yürütülmeye başlandı. Peki, baş rollerini Sanem Çelik, Miray Daner, Helin Kandemir ve Tolga Pekin gibi oyuncuların üstlendiği, 25 yaşında iken hayat savaşını kaybeden genç kız Aya Kito’nun yaşam öyküsünün konu olarak işlendiği Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı

 

BİR LİTRE GÖZYAŞI 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cihan, lise son sınıf öğrencisi, hayat dolu bir kızdır. Yaşamına yön verecek olan üniversite sınavının heyecanı içindeyken nihayet gönlünden geçen okulu kazanmayı başarır. Her şey gayet güzel giderken yüreği ağırlaşan tek kişi Figen’dir. Kızının sakarlıklarından tedirginlik duymaya başlar. Cihan’ın yaralanmasına sebep olan bir düşüş acı gerçeğin gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır. Cihan’a Beyincik dejenerasyonu teşhisi konur. Bunun tedavisi olmayan bir hastalık olduğunu öğrendiğinde dünya Figen’in başına yıkılır. Cihan her şeyden habersiz yeni hayatının tadını çıkarırken Figen ise bambaşka bir dünyaya adım atmıştır. Yürekli ailesi, nasıl başa çıkacaklarını hiç bilmedikleri bir durumda kendilerini bulurlar.

Senaryosunu Sertaç Ergin, Neşe Şen, ve Gül Meriç Özen’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Serdar Şahin’in oturduğu Med Yapım-Mf Yapım imzasıyla Kanal D ekranlarına taşınan Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, fakat yayınlandığı takdirde haberimizin detayında izleyici kitlesiyle paylaşılacaktır.

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı

 

BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Daha okulun ilk günü etrafını sarmalayacak olan arkadaş çemberine adım atar. Sınav sabahı tanıştığı, “o garip çocuk” la da yolları tekrar kesişir. Cihan’ı en çok heyecanlandıran, uzun süredir hayranlık duyduğu Ali’yle aynı okulda olmaktır. “İlk aşk” şimdi ona bir adımlık mesafededir.

Her şey gayet güzel giderken yüreği ağırlaşan tek kişi Figen’dir. Kızının sakarlıklarından tedirginlik duymaya başlar. Cihan’ın yaralanmasına sebep olan bir düşüş acı gerçeğin gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır. Cihan’a Beyincik dejenerasyonu teşhisi konur. Bunun tedavisi olmayan bir hastalık olduğunu öğrendiğinde dünya Figen’in başına yıkılır. Cihan her şeyden habersiz yeni hayatının tadını çıkarırken Figen ise bambaşka bir dünyaya adım atmıştır. Yürekli ailesi, nasıl başa çıkacaklarını hiç bilmedikleri bir durumda kendilerini bulurlar. Acaba Cihan ve ailesini neler beklemektedir?

 

 

BİR LİTRE GÖZYAŞI 2. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Sanem Çelik, Tolga Pekin, Miray Daner, Helin Kandemir, Revna Çolak, Mert Yazıcıoğlu, Görkem Mete Demir, Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin oluşturduğu Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı ile 14 Ekim Pazar günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ