Akıllı Gündem

Beyonce ikiz bebeklerini doğurdu

Beyonce ve Jay Z’nin ikiz bebekleri dünyaya geldi. 35 yaşındaki Beyonce ve Jay Z’in halihazırda Blue Ivy adında 5 yaşında bir kızları bulunuyor.

Beyonce ikiz bebeklerini doğurdu

Beyonce, ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Beyonce ve kocası Jay Z ‘nin ilk bebekleri Blue Ivy’ Ocak 2012’de dünyaya gelmişti. Çift aradan geçen 5 yılın ardından ikinci kez bebek mutluluğu yaşadı. İkinci kez anne baba olan çiftin artık 5 kişilik büyük bir ailesi oldu.

Beyonce’un birkaç gün önce Los Angeles’ta bir hastaneye yatması sonrası ünlü yıldızın doğurmak üzere olduğu konuşuluyordu. People dergisinin bir kaynağa dayandırdığı habere göre çift, ikiz bebeklerine kavuştu ancak bunu henüz basına açıklamadılar. US Weekly ise şarkıcının bu hafta başında ikizleri doğurduğunu bildirdi. Ünlü çiftin ikiz bebeklerinin cinsiyetleri ve isimleri henüz belli değil.

Ünlü şarkıcı Beyonce, hamileliğini ilk kez 1 Şubat’ta Instagram üzerinden yayınladığı fotoğraf ile duyurmuştu. Beyonce, hamileliğini sadece iç çamaşırlarının üzerinde olduğu çıplak bir fotoğrafla duyurmuştu. Beyonce, o fotoğraftan sonra hamile haliyle birden fazla görüntü vermişti.

En unutulmazı, 2017 Grammy ödüllerinde Peter Dundas’ın tasarladığı bir elbisenin içindeki görüntüsüydü.

 

Şubatta ikiz bebek beklediklerini duyuran Beyonce-Jay Z çiftinin Los Angeles’ın gözde semti Bel Air’den 120 milyon dolar değerinde bir malikane satın aldığı iddia edildi.

8 odası, 4 havuzu ve kendisine ait bir basketbol sahası bile bulunan saray yavrusunun pencerelerine kurşun geçilmez camlar takıldı.

Çiftin bir süre önce evliliklerinde zor zamanlar yaşadığı ve ayrılmanın eşiğine geldikleri söyleniyordu. İddialar arasında Beyonce’nin aldatıldığı, hatta bu olayı son albümündeki bir şarkının sözlerine taşıdığı gündeme getirilmişti.

Beyonce, hamileliğinin ardından Şubat ayının sonuna doğru planlanan Coachella performansından çekileceğini duyurdu. Hayranları ve bilet sahipleri şaşırtıcı olmayan bir şekilde hayal kırıklığına uğradı ancak Beyoncé, kararının doktor tavsiyesine dayandığını açıkça belirtti.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ