Akıllı Gündem

Beyazıt Öztürk Robinson oldu kimse tanıyamadı

Bir telekomünikasyon şirketinin reklamı için Robinson Crusoe’a karakterini canlandıran Beyazıt Öztürk’ü görenler tanıyamadı. İşte Beyazıt Öztürk’ün reklam çekimlerindeki o görüntüsü.

Beyazıt Öztürk Robinson oldu kimse tanıyamadı

Beyazıt Öztürk, sunuculuğun haricinde birçok reklam filminde de boy gösteriyor. Ünlü komedyen bu sefer de bir telekomünikasyon şirketinin reklam kampanyasında oynadı. Beyazıt Öztürk, anlaşma gereği reklam çekimi için Robinson Crusoe’a benzetildi. Setteki çekimlerden paylaşılan fotoğrafta, ünlü şovmeni görenler tanıyamadı.

Beyaz’ın katıldığı reklam çekimleri Zekeriyaköy, Gümüşdere ve Göktürk’te gerçekleşti. Bir telekomünikasyon şirketinin kampanyası için Robinson Crusoe’a benzeyen ünlü şovmen, zorlu doğa şartlarında hünerlerini sergiledi. Bir ormanda kaybolan Beyaz, salla birlikte göle açıldı. Gölde kürek çeken Beyaz için yoğun güvenlik önlemi alındı.

MOTOSİKLET İÇİN DUBLÖR KULLANILDI

Ekibin halatla bağlayıp, akıntıya karşı koruduğu saldaki çekimlerin yanı sıra motosikletle de çekimler yapıldı. Motosikletle yapılan çekimlerde dublör kullanıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ