Akıllı Gündem

Berna Laçin’in Avusturya’daki zor anları!

Berna Laçin, zayıflamak için Avusturya’daki detoks kampına gitti. Berna Laçin bir arkadaşıyla yürüyüş yaparken başına gelmedik kalmadı.

Berna Laçin’in Avusturya’daki zor anları!

Berna Laçin, zayıflamak için Avusturya’daki detoks kampına gitti. Berna Laçin bir arkadaşıyla yürüyüş yaparken başına gelmedik kalmadı.

Berna Laçin, zayıflamak için Avusturya’daki detoks kampına gitti. Kampta tanıştığı bir Türkle ormanda yürüyüşe çıkmaya karar veren Laçin’in başına gelmedik kalmadı. Berna Laçin ve yürüyüş arkadaşı ormanda kayboldu. Ünlü oyuncu yaşadıklarını sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

İşte Berna Laçin’in başına gelenler…

“Bugün başıma neler geldi bir bilseniz! Burada bir Türk kız arkadaş buldum kendime ve “hadi dağda yürüyelim diyerek” arabayla bir dağın tepesine çıkıp, ormana daldık ve fakat kaybolduk ama ne kaybolmak! Öyle Belgrad Ormanı gibi değil burası “ormanın dibi”!”

“Bir de kar suları dere yatağı oluşturmuş mu! Bir de ağaçlar devrilmiş tüm patika yollar kapanmış mı! Biz de dedik ‘vuralım kendimizi dikelmesine aşağı doğru’. Ormanın içinde derelere mi girmedik, yanlış göle mi inmedik, gölün kenarından buzlu suların içinden mi dolanmadık!”

“Dağın içinde düşe kalka 12 kilometre gitmişiz. 3.5 saatte. En son doğru gölün kenarındaki yola indik, Vivamayr’ı 3.5 km uzaktan gördük ama adım atacak halimiz kalmamıştı. Oradaki evlerden birinde oturan bir kadın ki kendisi kesin bir melek, arabasıyla bizi getirdi.”

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ