Akıllı Gündem

Bergüzar Korel’den flaş açıklama!

Bergüzar Korel, bugün basına yansıyan sözleriyle alakalı son noktayı koydu.

Bergüzar Korel’den flaş açıklama!

Bergüzar Korel, bugün basına yansıyan sözleriyle alakalı son noktayı koydu.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Arap dünyasının Türk dizilerini veto etmesiyle ilgili bugün basında yer alan “Kapsamlı bir şey olduğunu sanmıyorum. Üzerinde düşünmemek lazım. Arap dünyası aslında bizim Türk dizileri için çok büyük bir pazar değil” sözleriyle ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.
Sözlerinin çarptırıldığını belirten Korel, açıklamasında Arap izleyicilerini kast etmediğini dile getirdi.

İşte, Bergüzar Korel’in o açıklaması:

“Bugün basına yansıyan, Arap dizi piyasasıyla ilgili bana ait gibi gösterilen beyanların tümü yanlış aktarılmıştır. Ayaküstü gerçekleşen bir konuşmada dizilerin yayınlarıyla alakalı bir soruya verdiğim “Türk dizilerinin dünyanın pek çok yerinde seyredildiği” şeklindeki cevabım asla kastetmediğim ve kastetmeyeceğim biçimde Arap izleyicilerimizle alakalı gibi gösterilmiştir.
Dünyanın her yerinden hikayelerimizi paylaşan tüm izleyicilerimiz gibi Arap izleyicilerimiz de bizim için çok değerlidir. Sevgili Arap izleyicilerimize saygıyla duyurulur.”

Bergüzar Korel: Elimden geleni yapacağım

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ