Akıllı Gündem

Ben Affleck Nusret’in tuz dökme resimli tişörtünü giydi

Türkiye’nin en ünlü et restaurantı sahibi Nusret Gökçe’nin ünü dünya üzerinde dalga dalga yayılıyor. Nusret’in fenomen olan tuz serpme hareketi, ünlü aktör Ben Affleck’e kadar ulaştı. Ben Affleck, Nusret’in tuz serpme hareketinin resminin yer aldığı bir tişört giydi.

Ben Affleck Nusret’in tuz dökme resimli tişörtünü giydi

Ünlü etçi Nusret Gökçe‘nin meşhur tuz serpme hareketi, tüm dünyada dalga dalga yayılıyor. İlk olarak NBA, takımlarının Twitter’da atışırken kullandığı Nusret’in tuz dökme hareketi, dünyaca ünlü isimlerin ve programların dikkatini çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde de ünlü show programı ‘Late Late Show’da Nusret’in tuz dökme hareketi gösterilmişti. Artık fenomen haline gelen Nusret, bu seferde Ben Affleck‘in dikkatini çekti. Ünlü aktör Ben Affleck, Nusret Gökçe’nin tuz serptiği elinin yer aldığı bir tişört giydi.

Etçi Nusret bile tuz serpme hareketinin, dünya çapında fenomen olmasını sağlayacağını kestiremezdi. Pek çok videosunun sonunda yaptığı kendine has tuz serpme hareketi bir anda sosyal medyada fenomen olan Nusret’in bu hareketi bakalım nerelere kadar ulaşacak.

BEN AFFLECK NUSRET TİŞÖRTÜ MONTAJ ÇIKTI

Nusret için kötü haber! Ben Affleck ve Rihanna tişörtleri montaj çıktı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ