Akıllı Gündem

Bayer’den 4 Mevsim Mobil Uygulama Kullanıcıları İçin Özel Çekiliş!

Bayer, tarım üreticileri için geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kullanıcılarına özel hediye çekilişi düzenliyor.

Bayer’den 4 Mevsim Mobil Uygulama Kullanıcıları İçin Özel Çekiliş!

Bayer, tarım üreticilerini dijitalleşen tarım sektörüyle tanıştırmak ve üreticilerin tarım ürünleri hakkında uzman görüşlerden faydalanmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kapsamında, 31 Ekim tarihine kadar devam eden hediye çekilişi düzenliyor. Kameralı mini drone seti, çim biçme makinası ve akülü budama makası kazanma şansı yakalayacak üreticiler, çekilişe 4 Mevsim uygulamasını indirdikten sonra sisteme kayıt olarak ve “Uygulamamızın en çok hangi özelliğini beğendiniz?” sorusuna yanıt vererek kolayca katılabiliyor.

Tarım ürünleri alanındaki deneyimini dijital platforma taşıyan Bayer Tarım Ürünleri’nin geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması ile üreticiler; tarlalarının ve ürünlerinin takibini yapabiliyor ve anlık bildirimlerle bölgelerindeki gelişmelerden haberdar olabiliyor. Ayrıca; hastalık, zararlı ya da yabancı ot risklerine karşı Bayer’in ilaçlama tavsiyelerini alabiliyor ve güncel tarım hal ve borsa fiyatlarını takip edebiliyor.

Çekilişe 31 Ekim tarihine kadar iOS veya Android uyumlu telefonuna 4 Mevsim uygulamasını indiren ve soruyu yanıtlayan tüm üreticiler katılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ