Akıllı Gündem

Bang & Olufsen’den 40 bin dolarlık hoparlör

Danimarkalı Bang & Olufsen, 90. kuruluş yıl dönümüne özel 40 bin dolar değerinde BeoLab 90 hoparlör modelini satışa sunuyor.

Bang & Olufsen’den 40 bin dolarlık hoparlör

Ürettiği elektronik eşyalarla dünya çağında üne sahip olan Bang & Olufsen şirketinin 90. yıl dönümü yaklaşıyor. Bir dahaki ay olan yıl dönümünü kutlamak üzere şirket yeni bir hoparlör üretti. Ancak bildiğiniz hoparlörleri unutun, bu sefer oldukça değişik bir ürünle karşımızda şirket. Danimarkalı firma, yaklaşık 140 kilogram ve 40,000$ olan BeoLab 90 kolunun sesin geleceğini değiştireceğini söylüyor.
Abartılı olmasını bir tarafa bırakırsak, hoparlör her tarafa (360 derece) ses verebiliyor. 8200 Watt olan BeoLab 90, 18 adet hoparlör yükselticiye sahip. Bunların yanında hoparlörün bir de uygulaması var. Bu uygulama hoparlörün bulunduğu odadaki eşyaları da göz önünde bulundurarak ses kalitesini en uygun hale getirebiliyor. Daha da ilginci ise ışın genişliği kontrolü ile odanızın müzik dinlemeyi en sevdiğiniz noktasına sesi yönlendirip bunun keyfini çıkarabilirsiniz. İşte tüm bu özellikler sadece 40,000 $’lık bir hoparlörde bulunabilir. 90. yıl dönümünde Bang & Olufsen oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ